Aktualności

OFERTA MIESIĄCA- LISTOPAD

W listopadzie mamy dla Was ofertę specjalną na pedicure hybrydowy lub komplet: manicure + pedicure hybrydowy

Depilacja bikini: french, klasyczna, brazylijska – jaką wybrać?

Depilacja okolic intymnych jest dziś de facto pewnego rodzaju standardem, Jednak nadal pojawia się wiele watpliwości gdy stajemy przed wyborem jaką depilacje bikini wybrać: klasyczną, francuską czy brazylijską?

Depilacja nóg bez tajemnic

Idealnie gładka skóra na nogach to marzenie każdej kobiety! Jednak nie każda jest w stanie je spełić. Często na przeszkodzie staje mocne i gęste owłosienie. Jak zatem walczyć z niechcianymi włoskami?

Zalety męskiej depilacji intymnej

Depilacja intyman mężczyzn to w Polsce nadal temat tabu. Jednak tak wcale nie musi być! Poznaj zalety depilacji boyzylian.

Manicure klasyczny bez tajemnic

Czy manicure klasyczny jest jeszcze w modzie? Czy jest coś czym może nas zaskoczyć?

Maszynka vs depilacja woskiem

Marzysz o gładkiej skórze pozbawionej niechcianego owłosienia? Do tej pory korzystałaś z maszynki do golenia i zastanawiasz sie czy depilacja woskiem jest dla Ciebie?

Idealny zabieg na lato

Każda z nas marzy o pięknych, długich i gęstych rzęsach podkreślających spojrzenie- jak to osiągnąć?

Henna brwi- zabieg ponadczasowy

Idealne brwi to od kilku sezonów obiekt pożądania wielu kobiet. Sprawdź, czy ponadczasowy zabieg jakim jest henna brwi może pozwolić na spełnienie marzeń o perfekcyjnych brwiach
 

Trening EMS w Warszawie alternatywą dla siłowni?

Sytuacja związana z epidemią postawiła branżę siłowni w trudnej sytuacji. W obecnych czasach osoby chcące trenować poszukują miejsc kameralnych, gdzie wprowadzone zasady bezpieczeństwa minimalizują ryzyko zakażenia.