Aktualności

Rozkwitnij na wiosnę z majową ofertą

W maju wszystko rozkwita, pozwól sobie rozkwitnąć wykonując komplet lifting rzęs + henna pudrowa Brow Shape w specjalnej cenie! 

Zrób formę na lata z trenigami EMS

Mimo trwającego obecnie lockdownu, zachęcamy do aktywności fizycznej w każdej formie. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się na wspólnych treningach EMS, dzięki czemu szybko i bezpiecznie zbudujemy formę. Tymczasem przypomnimy Wam, czym jest EMS i dlaczego warto wybrać tę formę aktywności. 

Boskie działanie kwasu mlekowego

Posiadacze skóry suchej i wrażliwej potrzebują zabiegów oraz kosmetyków nawilżających, a także  takich, które nie podrażnią ich delikatnej skóry. Z pomocą przychodzi kwas mlekowy,  wydzielany  przez skórę podczas aktywności fizycznej. Z racji tego, że kwas wydzielany jest przez nasz organizm, jest on bezpieczniejszy i łagodniejszy niż inne kwasy z grupy AHA. 

 

WAŻNA INFORMACJA

Informacje dotyczące nowych obostrzeń rządowych w salonach kosmetycznych. 

Z jakim problemem boryka się Twoja skóra? Sprawdź rozwiązania na każdy problem cery.

Zima sprawiła, że Twoja skóra jest poszarzała i odwodniona? Potrzebujesz nawilżenia, dotlenienia i rozświetlenia? Masz już dosyć maseczki i kłopotów jakich stwarza Twojej cerze? 
Przygotowaliśmy dla Ciebie przypominajkę zabiegów pielęgnacyjnych w naszym salonie!

Makijaż smokey eye - czaruj spojrzeniem nawet z maseczką na twarzy!

Pandemia koronawirusa jest z nami już od ponad roku. Maseczki zakrywają nam pół twarzy... dlatego postaw na makijaż oczu smokey eye. Dzięki niemu będziesz czarować spojrzeniem nawet z maseczką na twarzy. 

Przebarwienia? Pozbądź się ich dzięki witaminie C

Czy wiesz, że z przebarwieniami można wygrać? Stosowanie odpowiednich kosmetyków ponownie przywróci Twojej skórze zdrowy, promienny wygląd. Koniecznie sprawdź, jakiego głównego kosmetyku powinnaś używać. 

Oferta miesiąca- marzec 21

Marzec miesiącem kobiet- z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę, aby każda z Was mogła poczuć się piękna, ważna i dopieszczona. 

Na lato zapewnij sobie gładką skórę dzięki depilacji laserowej w Warszawie

Trwałe usuwanie owłosienia na długie lata dzięki depilacji laserowej. Zapomnij o wrastających włoskach i częstej depilacji. Na lato uzyskaj efekt gładkiej skóry.