Aktualności

Zalety męskiej depilacji intymnej

Depilacja intyman mężczyzn to w Polsce nadal temat tabu. Jednak tak wcale nie musi być! Poznaj zalety depilacji boyzylian.

Manicure klasyczny bez tajemnic

Czy manicure klasyczny jest jeszcze w modzie? Czy jest coś czym może nas zaskoczyć?

Maszynka vs depilacja woskiem

Marzysz o gładkiej skórze pozbawionej niechcianego owłosienia? Do tej pory korzystałaś z maszynki do golenia i zastanawiasz sie czy depilacja woskiem jest dla Ciebie?

Idealny zabieg na lato

Każda z nas marzy o pięknych, długich i gęstych rzęsach podkreślających spojrzenie- jak to osiągnąć?

Henna brwi- zabieg ponadczasowy

Idealne brwi to od kilku sezonów obiekt pożądania wielu kobiet. Sprawdź, czy ponadczasowy zabieg jakim jest henna brwi może pozwolić na spełnienie marzeń o perfekcyjnych brwiach
 

Trening EMS w Warszawie alternatywą dla siłowni?

Sytuacja związana z epidemią postawiła branżę siłowni w trudnej sytuacji. W obecnych czasach osoby chcące trenować poszukują miejsc kameralnych, gdzie wprowadzone zasady bezpieczeństwa minimalizują ryzyko zakażenia.

Makijaż na wesele - praktyczne wskazówki

Sezon ślubny w pełni, a temat makijaży ślubnych standardowo budzi wiele emocji, zarówno jeżeli chodzi o panny młode jak i gości weselnych. 

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

W Bodybar od zawsze bezpieczeństwo i higiena były naszym priorytetem. Tym bardziej teraz wprowadzamy zaostrzone zasady bezpieczeństwa tak by zarówno nasi Klienci jak i pracownicy czuli się bezpiecznie

WAŻNE OGŁOSZENIE

Informacja związana z działaniem Bodybaru w obecnym czasie.