Aktualności

TRENING EMS W PARZE NA WALENTYNKI

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent walentynkowy? Sprawdź naszą ofertę na trening EMS dla par i ciesz się spędzonym wspólnie aktywnie czasem!

Przedłużanie rzęs – jak dbać o przedłużone rzęsy?

Zastanawiasz się, czy przedłużanie rzęs jest dla Ciebie? Dowiedz się jak dbać o przedłużone rzęsy, by cieszyć się tym efektem przez długi czas.

Depilacja woskiem- fakty i mity

Obawiasz się depilacji woskiem i masz wiele wątpliwości związanych z zabiegiem? Poznaj najpowszechniejsze mity i sprawdź, jak rzeczywiście wygląda taki zabieg.

Makijaż wieczorowy – karnawał 2020 czas zacząć!

Dowiedz sie już dziś jakie trendy w makijażu wieczorowym będą obowiązywać w sezonie karnawałowym 2020!

Depilacja bikini – bikini klasyczne, francuskie, brazylijskie

Planujesz po raz pierwszy zdecydować sie na depilacje okolic intymnych woskiem? Nie wiesz jaka jest różnica pomiędzy depilacja bikini w wersji klasycznej, francuskiej i brazylijskiej- odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.

ŚWIĄTECZNE BONY UPOMINKOWE

Spraw najbliższej osobie cudowny prezent i wybierz świąteczny Bon Upominkowy na wybraną usługę do Bodybar

MAKIJAŻ SYLWESTROWY

Sylwester już coraz bliżej! Niezależnie od tego czy planujesz wielkie wyjście, czy domówkę, zapraszamy na makijaż sylwestrowy do Bodybar! Przyjdź z koleżanką i skorzystajcie z naszej wystrzałowej promocji sylwestrowej!

Masaż bańką chińską – nowość w Bodybar

Masaż bańską chińską to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, borykających się z cellulitem i chcących poprawić wygląd sylwetki.

Męska depilacja okolic intymnych

Mężczyźni dostrzegli ogromny potencjał w depilacji okolic intymnych. Komfort, jaki daje męska depilacja, sprawia, że niemal każdy, kto choć raz poddał się tej metodzie, wybiera ją ponownie. Poznaj przebieg zabiegu męskiej depilacji intymnej w Bodybar.