endermologia promocja

Mikołajkowa oferta specjalna

Z okazji zbliżających się Mikołajek przygotowaliśmy dla Was ofertę specjalną!

Od 1 grudnia do 15 grudnia, do pakietu 8 zabiegów endermologii, otrzymasz od nas w prezencie strój do endermologii o wartości 100 zł !

 

Lub do pakietu 5 zabiegów na twarz- Endermolift, otrzymasz od nas jeden dodatkowy zabieg gratis, wartość pojedynczego zabiegu to 200 zł.

 

Koszt pakietu 8 zabiegów endermologii na ciało wynosi 1520 zł (czyli 190 zł za pojedynczy zabieg), a w grudniu dodatkowo strój o wartości 100 zł dostaniesz od nas w prezencie!

Koszt pakietu 5 zabiegów na twarz- Endermolift wynosi 950 zł, a w grudniu otrzymasz od nas dodatkowo 1 zabieg gratis!

 

PRZY ZAKUPIE PAKIETU PODAJ HASŁO PROMOCYJNE: MIKOŁAJKI23

 

Zabieg endermologii oferuje szereg korzyści, takich jak:

  • Reducja cellulitu: Endermologia może pomóc w zredukowaniu widoczności cellulitu poprzez masaż i ułatwienie drenażu limfatycznego.
  • Poprawa elastyczności skóry: Działanie mechaniczne endermologii Alliance LPG wspomaga produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, co przyczynia się do poprawy elastyczności skóry.
  • Wspomaganie odchudzania: Zabiegi te mogą pomóc w modelowaniu sylwetki poprzez redukcję tkanki tłuszczowej i ułatwienie spalania kalorii.
  • Stymulacja krążenia krwi: Masaż endermologiczny wspomaga krążenie krwi, co może przynieść korzyści zdrowotne, w tym dotlenienie tkanek.
  • Relaksacja mięśni: Zabiegi endermologii mogą również przynieść uczucie relaksu poprzez łagodzenie napięcia mięśniowego.

 

Pamiętaj jednak, że indywidualne efekty mogą się różnić, a regularność zabiegów może wpływać na osiągnięcie pożądanych rezultatów.

 

Wybierz naszą usługę i zadbaj o skórę i sylwetkę jeszcze przed świętami!