regulacja brwi

Regulacja brwi u kosmetyczki - jak to wygląda?

Brwi stanowią oprawę naszych oczu. To często od nich zależy ogólny wyraz naszej twarzy. Dobrze wyregulowane i odpowiednio podkreślone mogą sprawić, że oczy będą bardziej wyraziste, a buzia zyska promienny wygląd. Nie wiesz, na czym polega i jak przebiega zabieg regulacji brwi u kosmetyczki? Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, jak robimy to w Bodybar!

Regulacja brwi - co mamy do wyboru?

Na początku warto zastanowić się na tym, co właściwie możemy zrobić z naszymi brwiami. Oczywiście na co dzień wiele kobiet po prostu podkreśla włoski, nakładając na nie dedykowane kredki lub pomady. Nie każda jednak ma na to czas oraz niezbędne umiejętności. W takim przypadku warto postawić na długotrwałe rozwiązanie i zaufać doświadczeniu wybranej stylistki. 

W Bodybar możemy zadbać o to, by Twoje brwi były zawsze odpowiednio podkreślone. Podstawowym zabiegiem, który nieco przyciemni włoski i sprawi, że będą one bardziej wyraziste, jest oczywiście henna brwi. Metoda ta polega na nałożeniu henny w odpowiednim kolorze na brwi i odczekaniu kilku bądź kilkunastu minut. Czas zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać - im dłużej henna znajduje się na naszych brwiach, tym będą one ciemniejsze. Ostatnim etapem jest zmycie henny. Efekt widoczny jest od razu. Koszt zabiegu to 29 zł dla posiadaczy karty Bodybar.

Kolejną rzeczą, którą możemy zrobić, jest henna z regulacją. Przed rozpoczęciem przyciemniania brwi stylistka wyreguluje Twoje włoski tak, by nadać im odpowiedni kształt. Wbrew pozorom zabieg ten jest bezbolesny. Doświadczona profesjonalistka dobrze wie, co zrobić, by regulacja brwi nie sprawiała dyskomfortu. Włoski mogą być usuwane woskiem bądź pensetą. Wszystko zależy od ich grubości i gęstości. Po zakończeniu regulacji wykonywane jest przyciemnianie brwi henną. Koszt zabiegu to 49 zł dla posiadaczy karty Bodybar. 

Stylizacja brwi Brow Shape może brzmieć tajemniczo, jednak jest to kompleksowa regulacja włosków, na którą warto się zdecydować, jeśli nigdy wcześniej nie poddawałyśmy się takim zabiegom. Przed rozpoczęciem właściwych czynności stylistka przeprowadza konsultację. Następnie odbywa się tzw. mapowanie. Na tym etapie rozrysowywane są linie, które mają za zadanie ułatwienie regulacji brwi. Później odbywa się koloryzacja pudrową henną Ellebana. Kolejnym etapem jest regulacja woskiem Lycon. Na koniec możemy liczyć też na makijaż brwi. Usługa kosztuje 89 zł dla posiadaczy karty Bodybar. 
W naszym salonie możemy także wykonać laminowanie brwi jako dodatek to usługi laminowania rzęs. Po tym zabiegu Twoje włoski będą odżywione i naturalnie piękne! Więcej informacji o laminowaniu rzęs odnajdziesz tutaj.

Regulacja brwi - gdzie w Warszawie? 

Studio Bodybar w Warszawie to miejsce, gdzie zadbasz o siebie kompleksowo. Oferujemy Ci regulację brwi oraz ich stylizację, a także szereg innych zabiegów, jak choćby depilacja woskiem, nawilżające zabiegi na twarz, makijaż wieczorowy czy manicure i pedicure. Odwiedź nasz salon i sprawdź, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić. Zapraszamy na regulację brwi i nie tylko!