endermologia

Endermologia LPG Alliance

W Bodybar oferujemy naszym Klientom najwyższej klasy endermologie. Endermologia LPG Alliance to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało, którego działanie ma na celu:

  • wyszczuplenie
  • modelowanie sylwetki
  • usuwania cellulitu

Po 30 latach badań nad tkanką łączną, francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent endermologie® Alliance, do odtworzenia jej naturalnej regeneracji i stymulacji. Synergia opatentowanych technologii posłużyła do stworzenia rewolucyjnej metody pozwalającej na jednoczesne pozbycie się tkanki tłuszczowej, likwidację cellulitu i ujędrnienie skóry przy skróconym czasie zabiegu (30 min.) oraz zmniejszonej ilości sesji by uzyskać widoczne efekty.

Innowacyjność tego patentu polega na połączeniu dwóch technologii w jedno, w wyniku czego możliwe jest uzyskiwanie spektakularnych efektów zabiegów oraz poprawy funkcjonowania całego organizmu z działaniem wyszczuplającym i odmładzającym.

Synergia opatentowanych technologii : rolki z napędem elektrycznym, zmotoryzowanej klapki oraz zsynchronizowanego zasysania sekwencyjnego, zapewnienia nowy sposób mobilizacji tkanki. Jest to jedyna w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną ciała i skóry.

Piękno tego zabiegu polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu Klienta. Należy podkreślić, że zabieg jest bazinwazyjny i relaksacyjny. Pierwsze efekty wygładzonej skóry można uzyskać już po trzech zabiegach. 

Główne wskazania do endermologii:

  • Cellulit
  • Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
  • Utrata jędrności skóry całego ciała
  • Obrzęki i zastoje
  • Drenaż limfatyczny
  • Redukcja blizn i rozstępów
  • Lifting twarzy

Zabiegowi mogą być poddawane wszytskie obszary ciała, które wymagają ujędrnienia, wygładzenia lub redukcji cellulitu.

Jakie korzyści daje endermologia?

Endermologia ma wiele korzyści dla naszego ciała. Po pierwsze, pozwala ona na poprawę krążenia krwi i limfy, co przyczynia się do redukcji cellulitu oraz poprawy stanu skóry.

Po drugie, endermologia zapewnia trwałe efekty w odmłodzeniu skóry (również skóry twarzy). Dzieje się tak dzięki pobudzeniu fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

Po trzecie, endermologia pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej, poprawiając kontur ciała i kształtując sylwetkę. Konsekwencją oddziaływania endermologii LPG Alliance na adipocyty jest aktywacja naturalnego procesu lipolizy, co z kolei przyczynia się do zamiany tłuszczu w energię, która pobudza proces metabolizmu.

Zabieg ten może także pomóc w redukcji obrzęków i zatrzymywania wody w organizmie.

Dla kogo jest dedykowany zabieg endermologii?

Zabieg endermologii jest przeznaczony dla osób, które chcą walczyć z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, a także dla tych, którzy chcą poprawić wygląd swojej skóry i redukować oznaki starzenia. Zabieg jest bezpieczny i może być wykonywany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jednakże, przed przystąpieniem do zabiegu, warto skonsultować się z kosmetologiem lub dermatologiem, który oceni stan skóry i określi, czy endermologia będzie odpowiednią metodą pielęgnacji ciała dla danej osoby.

endermologia
endermologia