Karnawał 2018- trendy w makijażu

Makijaż na karnawał

Karnawał, to czas, gdy dostajemy zaproszenia na eleganckie bale, ale również szalone imprezy klubowe. Podczas takich wieczorów pragniemy wyglądać olśniewająco. Podczas karnawału mamy okazję założyć nie tylko suknie balowa, ale także klasyczną małą czarną.  Pamiętajmy jednak, że sam ubiór to nie wszystko! Idealnym dopełnieniem kreacji, podkreślającej urodę jest makijaż.
Dobór odpowiedniego make-up’u uzależniony jest nie tylko od stroju, ale również typu urody. Bale i imprezy karnawałowe to wyjścia podczas których chcesz wyglądać idealnie i nie możesz pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Dlatego właśnie  nie warto eksperymentować w domu, tylko wybrać się do profesjonalnej wizażystki. 

Najmodniejsze makijaże w tym sezonie karnawałowym 2018

Trendem, który w ostatnim czasie znalazł swoje rzesze fanek jest makijaż brokatowy, który podczas takiej imprezy doskonale zda egzamin. Odrobina szaleństwa z nutą połysku z pewnością przyciągnie spojrzenia innych. 

Kolejnym trendem zasługującym na naszą uwagę są spektakularne kreski na oku. Zabawa kolorem, kształtem i grubością narysowanej kreski jest jak najbardziej wskazana. Najmodniejsze w tym roku są kreski nieprzylegające do linii rzęs. smokey eyes

Wyróżnij się z tłumu

Odważniejsze kobiety mają świetną okazję wypróbować ekstrawagancki, metaliczny makijaż, który świetnie pasuje do   każdej karnacji. Do ciemnej karnacji w szczególności pasują   głębokie odcienie koloru niebieskiego bądź szmaragdowego, a   dokładając do tego  czarną kreskę uzyskamy połączenie   idealne. Przy wykończeniu takiej stylizacji, doskonale   sprawdzają się połyskujące usta  i mocne konturowanie   twarzy.

Nieprzemijająca klasyka "Smoky eyes” - od kilku sezonów w modzie!

Efektowny make-up, jakim są smoky eyes niezmiennie króluje na liście trendów. W tym sezonie w makijażu karnawałowym nie może zabraknąć kolorów: miedzianego, złotego i bordo. Nieodłącznym elementem smokey eyes jest oczywiście czerń – w tym sezonie wyjątkowo w macie. Wizażystki  do tak podkreślonego oka, polecają wzmocnić cały „look”, ciemnymi brwiami. Dzięki temu otrzymamy mocny i wyrazisty efekt, który dopełni idealna czerwień ust. Usta przyciągające uwagę nigdy nie wyjdą z mody. 
Gęste i długie rzęsy to absolutny „must-have” w tym sezonie. Niezależnie od tego, czy powieka jest wyrazista czy subtelnie pomalowana - rzęsy sprawiają - że spojrzenie stanie się zalotne.

Makijaż, którego nie widać

Oczywiście nie wszystkie kobiety dobrze czują się  w mocnych, wyrazistych stylizacjach, dlatego proponujemy również makijaż nude look.
Makijaż z subtelnie pomalowanymi rzęsami, stawiający na  podkreślenie kości policzkowych różem lub odcieniami koloru złotego, odświeży wygląd. Taki makijaż będzie lekki, ale również utrzyma się  w panujących trendach.

Najnowsze trendy w makijażu, pozwolą każdej kobiecie odnaleźć coś dla siebie. Wyraziste spojrzenie, a może podkreślona naturalność?  Obie opcje wpisują się w panującą modę karnawałową