Laminowanie rzęs – pytania i odpowiedzi

jak wygląda laminowanie rzęs

Laminowanie rzęs to stosunkowo nowa usługa w ofercie naszego salonu, lecz zyskała już wiele zwolenniczek. Wciąż jednak pojawiają się pytania, dotyczące tego zabiegu. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji o udaniu się na laminację, postanowiłyśmy zebrać najczęściej powtarzające się pytania i udzielić na nie odpowiedzi. Jeśli więc zastanawiasz się, jak wygląda laminowanie rzęs, czy istnieje ryzyko alergii, ile trwa i jaka jest jego cena – koniecznie przeczytaj poniższe FAQ.

Jak wygląda laminowanie rzęs?

Laminowanie rzęs to zabieg z użyciem keratyny, który ma na celu odżywienie włosków. W naszym salonie usługa ta łączona jest z liftingiem rzęs, dzięki czemu uzyskujemy efekt trwałego uniesienia i podkręcenia włosków.

Zabieg rozpoczyna się od oczyszczenia i odtłuszczenia rzęs oraz umieszczenia płatków w taki sposób, by rzęsy górne nie stykały się z dolnymi. Następnie dobierany jest odpowiedni wałeczek silikonowy, służący do odpowiedniego ułożenia włosków, a później następuje aplikacja odpowiednich preparatów. W naszym salonie korzystamy z produktów marki Ellebana. Ostatnim etapem zabiegu jest nałożenie henny, która sprawia, że dodatkowe używanie mascary nie będzie już konieczne.

Co ile wykonuje się zabieg laminowania rzęs?

Efekt laminowania rzęs utrzymuje się od 6 do 8 tygodni. Wiele zależy jednak od indywidualnych predyspozycji. Po tym czasie można swobodnie powtarzać usługę.

Czy laminowanie rzęs uczula?

Laminowanie rzęs to zabieg bezpieczny, który zazwyczaj nie wywołuje reakcji alergicznych. Może jednak zdarzyć się uczulenie na jeden ze składników używanych produktów. Jeśli wcześniej pojawiły się u Ciebie jakiekolwiek alergie, zgłoś to stylistce. W przypadku, gdy obawiasz się uczulenia, możemy przeprowadzić test przed wykonaniem zabiegu.

Ile trwa laminowanie rzęs?

Zabieg trwa zwykle około 60 minut i jest bardzo relaksujący.

Jakie są efekty laminowania rzęs?

Laminowanie rzęs to zabieg idealny dla osób, które nie lubią sztucznego zagęszczania i przedłużania. Efektem tej usługi jest uwypuklenie Twoich naturalnych włosków. Stają się one optycznie dłuższe i gęstsze. Dodatkowe użycie henny jeszcze bardziej podkreśli oczy. Będziesz zaskoczona, jak pięknie mogą wyglądać Twoje naturalne rzęsy.

Ile kosztuje laminowanie rzęs?

Usługa laminowania rzęs z liftingiem i henną to koszt 149 zł, a laminowanie z liftingiem, henną i botoxem – 199 zł. Ceny te są niższe dla posiadaczek karty Bodybar.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Laminowanie rzęs jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym, jednak nie każdy może się mu poddać. Do przeciwwskazań należą:

  • choroby oczu,
  • alergie na składniki używanych preparatów,
  • podrażnienie okolic oczu,
  • niedawno przebyte operacje oczu.

Czy po laminowaniu rzęs mogę używać mascary?

W naszym salonie oferujemy usługę laminacji rzęs w połączeniu z henną, dzięki czemu korzystanie z mascary nie jest już konieczne. Włoski są pięknie zabarwione i podkreślone.

Mamy nadzieję, że nasze odpowiedzi rozwiały Twoje wszelkie wątpliwości. Umów się na zabieg laminowania i liftingu rzęs już dziś. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Metamorfozy wykonane przez stylistki Bodybar