Nowość w ofercie BodyBar: medycyna estetyczna

W Bodybar postanowiliśmy zadbać o urodę naszych Klietów kompleksowo, dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o premiumbar- czyli zabiegi medycyny estetycznej.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w odróżnieniu od chirurgii plastycznej, są wykonywane ambulatoryjnie, dzięki czemu umożliwiają wizualną zmianę bez użycia skalpela. Poprzez mało inwazyjne metody, można bezpiecznie, a za razem skutecznie wyeliminować / poprawić wszelkie niedoskonałości i defekty twarzy, unikając przy tym długotrwałej rekonwalescencji.

W Bodybar współpracujemy z doświadczonym lekarzem medycyny, który wykonuje zabiegi na najwyżej klasy preparatach- Juvederm® dbając o to, aby efekt uzyskany po zabiegu był perfekcyjny i naturalny.

Juvéderm® to gama preparatów wypełniających, które delikatnie usuwają oznaki starzenia lub subtelnie poprawiają to, czym obdarzyła Cię natura. W gamie produktów Juvéderm® znajdują się preparaty na każdy obszar twarzy. Przeprowadzony po konsultacji z lekarzem zabieg z użyciem preparatów Juvéderm® może wydobyć z Ciebie to, co najpiękniejsze, dając bardzo naturalnie wyglądające rezultaty. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: http://www.bodybar.com.pl/medycyna-estetyczna