Pakiet antycellulitowy

Cellulit, to temat, który spędza sen z powiek wielu kobietom na całym świecie. 
Istnieje bardzo dużo sposobów na walkę z tą skórną niedoskonałością, jednak często pojawia się pytanie jak robić to skutecznie.
Aby najskuteczniej walczyć z cellulitem należy jednocześnie stosować: 

  • odpowiedni trening, 
  • celowane zabiegi kosmetyczne,
  • adekwatną dietę

Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom, Bodybar przygotował SPECJALNY PAKIET ANTYCELLULITOWY łączący treningi i zabiegi kosmetyczne, których połączenie da Ci wreszcie sprawdzone narzędzie w walce z cellulitem.

Więcej informacji na temat treningu EMS znajdziesz tutaj.


TRENING EMS- CELLULIT GO NIE LUBI


Aktywność fizyczna zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej, ponieważ przyspiesza jej spalanie. Dodatkowo reguluje przemianę materii i pobudza układ krążenia. Krew, która szybciej krąży, powoduje efektywniejsze oczyszczanie naszego organizmu ze szkodliwych produktów przemiany materii, toksyn i tym samy poprawia wygląd naszej skóry. W przypadku walki z cellulitem idealnie sprawdzi się połączenie treningu siłowego oraz ćwiczeń typu cardio. Taki duet pomoże nam nie tylko spalić zalegającą tkankę tłuszczową, ale również ukształtować sylwetkę. 
Taki właśnie trening wzmacniająco-spalający gwarantuje nam EMS w BODYBAR. Pierwszym efektem, na który zwracają uwagę osoby trenujące na EMS jest właśnie poprawa jakości skóry. Jak to się dzieje? Impuls wysyłany przez system EMS nie tylko powoduje uruchomienie pełnego spięcia mięśniowego, ale również pobudza do pracy naszą skórę, dzięki czemu staje się ona bardziej nawodniona, dokrwiona i odżywiona. 

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ- ZABIEG KOSMETYCZNY POMOCNY W WALCE Z CELLULITEM


Masaż bańką chińską to zabieg antycellulitowy, który ma na celu poprawić kondycję skóry. Poprzez zassanie i przeciąganie bańki po ciele, masaż wpływa pobudzająco na mikrokrążenie, a co za tym idzie pomaga w rozbijaniu tkanki tłuszczowej oraz przyczynia się do ujędrniania skóry.
Jego główne zalety to:

  • redukcja cellulitu
  • rozbijanie tkanki tłuszczowej
  • zmniejszenie widoczności rozstępów
  • modelowanie sylwetki
  • ujędrnienie skóry

Masaż bańką chińską to prosta metoda walki z cellulitem. Regularnie stosowana może przynieść dobre efekty. Ważnym jest zatem aby wykonywać ten zabieg w seriach. 


SZCZEGÓŁY PAKIETU ANTYCELLULITOWEGO:

1.    PAKIET 8 TRENINGÓW EMS I 8 MASAŻY BAŃKĄ CHIŃSKĄ


Wartość pojedynczych usług:1760 zł 


Cena pakietu: 1200 zł 


2.    PAKIET 4 TRENINGÓW EMS I 4 MASAŻY BAŃKĄ CHIŃSKĄ


Wartość pojedynczych usług: 880 zł 


Cena pakietu: 650 zł 
 

1.