Świętujmy wspólnie Dzień Kobiet!

dzień kobiet

 

Już w tym tygodniu będziemy obchodzić nasze święto- święto Kobiet, dlatego w Bodybar chcemy abyście poczuły się wyjątkowo i wspólnie z nami celebrowały swoją kobiecość! 

Z tej okazji przygotowałyśmy dla Was wiele niespodzianek, mamy nadzieję, że każda z Was znajdzie coś dla siebie :)

Jeżeli odwiedzisz Bodybar 6 i 7 marca będziesz mogła skorzystać z poniższej oferty z okazji Dnia Kobiet:

 

manicure

 

  • Do każdego manicure otrzymasz od nas w prezencie regenerujące rękawice, które pozostawią skórę Twoich dłoni gładką i odżywioną

 

 

lifting rzęs

 

  • Do każdego liftingu rzęs otrzymasz od nas w prezencie botoks rzęs. Botox sprawi, że Twoje rzęsy dzięki odżywieniu staną sie mocniejsze. Botox pielęgnuje włoski otulając je niczym odżywcze serum, uelastycznia i wygładza je dodając im siły i blasku.

zabieg kosmetyczny

 

 

  • Do każdego zabiegu kosmetycznego otrzymasz od nas w prezencie maskę algową gratis. Maska algowa doskonale ujędrni Twoją skórę, wzmocni ściany naczyniowe, pozostawi Twoją twarz zregenerowaną, odżywioną i nawilżoną!

 

 

Ale pamiętajcie, że  "ładność to naprawdę stan duszy. Ładne są nie te dziewczyny, które malują sobie usta czerwoną szminką, ale te, które chcą przytulać innych, gdy źle się czują, te które z nieśmiałością mówią o tym, czego się boją i, że czegoś nie rozumieją. Te, które potrafią powiedzieć, że sobie nie radzą(…). Ładne są te, które chcą mówić prawdę".
[Małgorzata Halber]