Zalety męskiej depilacji intymnej

męska depilacja intymna

 

Lato się kończy, ale odpowiedni czas na wykonywanie depilacji intymnej zdecydowanie nie – w końcu depilacja jest zabiegiem całorocznym nie akceptującym zbyt długich przerw. Dbanie o regularne wykonywanie depilacji miejsc intymnych u mężczyzn jest szczególnie istotne, ze względu na to, że męskie owłosienie po pierwsze jest bujniejsze od kobiecego, a po drugie męskie włoski są dużo grubsze i mocniej osadzone. 
Dlaczego zatem powinieneś zdecydować się na depilację intymną właśnie w Bodybar?

Po pierwsze… KOMFORT


Depilacja intymna, niezależnie czy męska, czy damska spośród wszystkich dostępnych zabiegów jest tym najbardziej osobistym i intymnym. W Bodybar na pierwszym miejscu stawiamy poczucie komfortu klienta, które realizujemy przez profesjonalne podejście i bezbłędne przygotowanie do depilacji woskiem, potwierdzone wieloletnim doświadczeniem stylistek, szeregiem wykonanych zabiegów i odbytych kursów. 

Po drugie… SZYBKOŚĆ ZABIEGU 


Zabieg depilacji miejsc intymnych u mężczyzn zwykle trwa około godziny i poprzedzony jest wywiadem z klientem na temat ewentualnych przeciwwskazań do przeprowadzania zabiegu. 60 minut to wyjątkowo krótki czas zabiegu w stosunku do kilku tygodni utrzymywania się efektu – zachęcamy, abyś na własnej skórze przekonał się, jak bardzo skuteczna jest ta metoda depilacji!

Po trzecie… IDEALNIE PŁYNNY WOSK


Depilację miejsc intymnych u mężczyzn wykonujemy przy wykorzystaniu idealnie płynnego wosku. Depilacja woskiem jest zabiegiem posiadającym szereg zalet, zapewniających jej wyższość nad innymi dostępnymi metodami depilacji. Są to przede wszystkim:

  • precyzja i możliwość wykorzystania wosku na nawet najbardziej wrażliwej skórze miejsc intymnych,
  • osłabienie cebulek włosów, przez co odrastające włoski są coraz słabsze,
  • zmniejszenie dyskomfortu przy każdej kolejnej depilacji – regularne stosowanie sprawia, że włoski w ogóle mogą przestać odrastać w niektórych obszarach.

Jaki rodzaj wosku stosowany jest do depilacji miejsc intymnych u mężczyzn?

Jeżeli chodzi o męską depilację intymną, to do tego zabiegu stosowany jest wosk HOT WAX australijskiej marki Lycon, czyli wosk twardy który nie wymaga użycia pasków do depilacji. Jest to wosk, pozwalający na wielokrotne kładzenie go w jedno miejsce – bez ryzyka wystąpienia podrażnień, zaś z gwarancją idealnie gładkiej skóry. 

Jaki jest koszt takiej usługi i jak często można ją wykonywać?

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzn, tzw. Boyzylian to koszy około 280 zł, jeżeli jesteś posiadaczem karty stałego klienta Bodybar. W tej cenie zapewniamy usługę na najwyższym poziomie, idealnie gładką skórę bez podrażnień, a przede wszystkim poczucie komfortu i zaufania. Częstotliwość wykonywania usługi uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji, zwykle jednak potrzeba jej wykonywania pojawia się raz na kilka tygodni i z każdą kolejną wizytą odrastających włosków jest coraz mniej. 

Zadzwoń lub umów się za pośrednictwem aplikacji Booksy już dzisiaj i ciesz się komfortem i gładką skórą jaką zapewnia depilacja miejsc intymnych u mężczyzn!