Pakiet zabiegów kwasowych Peel Mission

Każda z nas chce mieć piękną, zdrową i młodą skórę, bez zmarszczek, plam, naczynek i innych mankamentów. Jeżeli borykasz się z problematyczną cerą lub po prostu uważasz, że twoja skóra potrzebuje czegoś więcej niż codzienna pielęgnacja, to jest to czas aby zdecydować sie na profesjonalne zabiegi kosmetyczne w Bodybar. 
Bodybar oferuje cały wachlarz zróżnicowanych propozycji: od zabiegów nawilżających poprzez zabiegi do cery trądzikowej, z przebarwieniami, zabiegi przeciwzmarszczkowe lub zabiegi do cery naczynkowej. 


W Bodybar pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach marki Peel Mission®.

Peel Mission to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. Oferta produktowa marki to gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.
Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientek, stworzyliśmy w Bodybar Pakiet zabiegów kwasowych Peel Mission, które nasi kosmetolodzy dopasują indywidualnie do potrzeb.

Więcej na temat zabiegów Peel Mission w Bodybar znajdziesz tutaj.

SZCZEGÓŁY PAKIETU ZABIEGÓW KWASOWYCH PEEL MISSION:

pakiet zabiegów peel mission