Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci w Bodybar

W Bodybar wykonujemy profesjonalną pielęgnację  dłoni i stóp oraz stylizację paznokci, pracując na kosmetykach najwyższej jakości:

  • amerykańska marka Jessica
  • polska marka Mollon
  • amerykańska marka OPI
  • amerykańska marka CND (vinylux)

W Bodybar przywiązujemy wielką wagę do sterylności wykonywanych usług. Wszystkie zabiegi stylizacji paznokci są wykonywane w rękawiczkach z zastosowaniem jednorazowych pilników i bloczków oraz narzędzi ze stali chirurgicznej, sterylizowanych w autoklawie po każdym użyciu. Ponadto każdorazowo Klient może zabrać swój pilniczek i bloczek do domowego użytku :)

 

Kosmtyki do stylizacji paznokciMANICURE W SYSTEMIE JESSICA

Unikatowym zabiegiem, który świadczymy w Bodybar z myślą o naszych Klientkach jest manicure w systemie Jessica. System Jessica to usługa, która wykracza poza codzienny manicure. Przed zabiegiem dokonywana jest analiza płytki paznokcia i w oparciu o jej stan, zostaje zastosowana odpowiednia kuracja. Manicure JESSICA to unikalne techniki opiłowywania i malowania paznokci. To także wyjątkowa pielęgnacja skórek, które poddawane są intensywnemu nawilżeniu. Bogactwo relaksujących doznań spotęgowane jest w masażu dłoni. Manicure JESSICA wyznacza standardy profesjonalnej pielęgnacji paznokci.

PEDICUREMANICURE/PEDICURE Z MALOWANIEM KLASYCZNYM

Piękne i zadbane dłonie i stopy są wizytówka każdej kobiety. Manicure klasyczny w Bodybar składa się z precyzyjnego opracowania kształtu i długości paznokcia, opracowania skórek oraz wałów około paznokciowych, aplikacji pielęgnacyjnych produktów bazowych oraz ulubionego koloru
Na sam koniec skóra dłoni otrzymuje potężna dawkę wysoce wyselekcjonowanych składników w kremach do dłoni marki MOLLON Pro, bedacej połączeniem polskiej jakości z francuska duszą.
Do palety kolorystycznej w malowaniu klasycznym wykorzystujemy lakiery marki MOLLON Pro oraz JESSICA. Od Ciebie zależy na który odcień różu masz ochotę :)

MANICUREMANICURE/PEDICURE Z MALOWANIEM WINYLOWYM

Typ manicure wykonywany przy użyciu amerykańskiej marki CND. Lakiery CND Vinylux charakteryzują się przedłużona trwałością, która zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Dzięki wzmocnieniu jakim jest winyl użyty w produktach stylizacją można cieszyć się dłużej niż przy klasycznych lakierach, nawet do 10 dni! Cechą charakterystyczną poza trwałością jest czas wysychania stylizacji, potrzeba tylko 2 minut żeby w pełni cieszyć się swoim perfekcyjnym manicure.
Lakier Vinylux nie wymaga nakładania bazy, ponieważ pigment lakieru jest bezpieczny dla naturalnej płytki paznokcia i nie odbarwia jej.

PEDICURE Z MALOWANIEM HYBRYDOWYMMANICURE/PEDICURE Z MALOWANIEM HYBRYDOWYM

Jedna z najbardziej popularnych metod stylizacji paznokci. Metoda ta polega na użyciu światłoutwardzalnych lakierów, które wytrzymają na paznokciach nawet do 3 tygodni. Do metody hybrydowej używamy renomowanych marek które cieszą się zaufaniem klientek i stylistek na całym świecie. W palecie kolorystycznej posiadamy lakiery marki OPI, MOLLON Pro oraz JESSICA. Do utwardzania stylizacji paznokci używamy lamp LED dzięki czemu dłonie nie sa narażone na szkodliwe działanie lamp UV.

 

MANICURE/PEDICURE JAPOŃSKIMANICURE/PEDICURE JAPOŃSKI

Rozdwajające się i łamliwe paznokcie są Twoim problemem? Jeśli nie możesz poradzić sobie ze zniszczoną płytką, ratunkiem może okazać się sposób pielęgnacji P.Shine, wywodzący się z Japonii. Założenie tej metody jest bardzo proste – należy intensywnie wcierać w płytkę paznokcia zieloną pastę oraz różowy pyłek. Pasta zawiera substancje, które odżywiają i wzmacniają paznokcie. Należą do nich witaminy A, E oraz keratyna. W różowym pyłku znajduje się pyłek pszczeli oraz krzemionka z Morza Martwego. Dzięki tym zabiegom Twoje paznokcie będą nie tylko pięknie błyszczeć, ale także otrzymają potężna dawkę wzmocnienia i odbudowy.
Efekt stylizacji japońskiej utrzyma się na płytce paznokcia nawet do 10 dni.

MANICURE/PEDICURE Z MALOWANIEM ODŻYWKĄMANICURE/PEDICURE Z MALOWANIEM ODŻYWKĄ

Jeżeli Twoje paznokcie nie lubią lakieru bo są naturalnie piękne, lub po prostu potrzebują odżywienia, mamy i na to rozwiązanie. Do manicure/pedicure stosujemy specjalistyczne odżywki dobrane pod Twoje indywidualne potrzeby. Mamy rozwiązanie dla paznokci kruchych, suchych a także tych które wymagają minimalnej dawki substancji odżywczych. Zabieg manicure z malowaniem odżywka składa się z następujących etapów: opracowanie długości i kształtu, opracowanie wałów paznokcia oraz skórek, aplikacja odżywki oraz pielęgnacja końcowa z użyciem produktów MOLLON Pro.

#nailsbar (Stylizacja paznokci)

 

Cosmopolitan
(Manicure) 

Mojito
(Pedicure)

Bez malowania paznokci

Podstawowy (damski/męski)

59 zł 109 zł

Podstawowy + odżywka

64 zł 114 zł

Z malowaniem paznokci

Lakier klasyczny w systemie Jessica

89 zł

149 zł

Lakier klasyczny

69 zł

119 zł

Lakier winylowy

79 zł

129 zł

Lakier hybrydowy
(gratis usunięcie lakieru hybrydowego)

119 zł

169 zł
Japoński

79 zł

129 zł

Ekspres (tylko malowanie paznokci)

Lakier klasycznym

29 zł

69 zł

Lakier winylowy

39 zł

79 zł

Lakier hybrydowy

59 zł

119 zł

Pozostałe

Dopłata do usługi French
(klasyczny, winylowy, hybrydowy)
10 zł

Odżywka do paznokci

5 zł
Zabieg SPA 20 zł

40 zł

Usunięcie lakieru hybrydowego
(gratis w przypadku malowania hybrydowego)
20 zł
Mocniejsza baza hybrydowa

10 zł

Korekta 1 paznokcia (hybryda)

9 zł

Korekta 1 paznokcia (żel)

20 zł

Zdobienie paznokci (1 szt.)

9 zł