trening EMS dla mam

BĄDŹ AKTYWNĄ MAMĄ I TRENUJ W TECHNOLOGII EMS

Bycie mamą, to umiejętność łączenia ogromnej liczby obowiązków. W tym wszystkim często nie masz możliwości znalezienia chwili dla siebie.
Twoim marzeniem jest powrót do formy i kondycji sprzed ciąży, ale nie masz czasu na aktywność sportową?

Rozwiazanie jest jedno! Zapraszamy Cie na trening EMS w Bodybar, który zajmuje jedyne 30 minut! Jeżeli nie masz z kim zostawić malucha, żaden problem- możesz przyjść do Bodybar z wózkiem.

Trening EMS dla mam to możliwość zrzucenia zbędnych kilogramów i powrót do formy sprzed ciąży. Nasi doświadczeni trenerzy dopasują  do Twoich potrzeb indywidualny plan trenigowy.

Po treningu zapraszamy Cię do sekcji beauty na wybrane zabiegi kosmetyczne! Dla osób ćwiczących EMS, mamy specjalną ofertę na wszystkie usługi beauty!

 

DLA WSZYSTKICH MAM PLANUJĄCYCH TRENING EMS  W GODZ. 10.00-15:00 MAMY BONUS W POSTACI 2 DODATKOWYCH TRENINGÓW DODANYCH  DO WYBRANEGO KARNETU.

 

Sprawdź ofertę treningu EMS  w Bodybar i umów się  już dziś!

Zadzwoń 797 772 228 i zapytaj o dostępne terminy!

 

Podczas jednego treningu w technologii EMS spalanych jest od 600 do 1200 kcal. Przez cały trening mięśnie są zewnętrznie pobudzane co pozwala zmaksymalizować efekty ćwiczeń.

Ponadto technologia EMS ma zastosowanie w fizjoterapii i według badań przeprowadzonych na uniwersytetach w Niemczech dzięki treningom EMS wśród 88% badanych osób zmniejszono ból pleców (częstotliwość i czas trwania bólu pleców zmniejszyła się aż o 80%, a  wśród 44% badanych  pacjentów z dolegliwościami o charakterze przewlekłym ból zniknął zupełnie).

Warto również pamiętać, że trening EMS powoduje przyrost masy mięśniowej, zwiększenie kondycji oraz ogólnej sprawności fizycznej.