laserowe usuwanie owłosienia
02.09.2021

Depilacja laserowa wąsika

Wstydliwy problem pojawiającego się owłosienia w okolicach twarzy? Mamy na to rozwiązanie!

zobacz więcej
25.08.2021

Jesienne kolory na paznokciach - trendy 21/22

Co będzie królować na paznokciach w sezonie jesień-zima 2021? Poznajcie najnowsze trendy, które królują na wybiegach mody i kontach Instagramowych światowej sławy manikiurzystek!

zobacz więcej
brwi stylizacja latem
23.08.2021

Stylizacja brwi, z której nie zrezygnujesz

Twarz - pierwsze, na co zwracamy uwagę przy poznaniu osoby. Dlatego staramy się, aby wszystko na niej idealnie się prezentowało. Brwi to element stylizowany od lat. W modzie były już różne sposoby ich stylistyki. Cieniutko, rzadko, gęsto, pod łukiem, proste - przechodzą stale przez coś nowego. W tym sezonie szczególnie dominuje henna pudrowa z geometrią brwi. 

zobacz więcej
depilacja męska
23.08.2021

Intymna depilacja u mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej decydują się na depilację nie tylko twarzy. Kiedyś wzorem męskości było mocne owłosienie ciała, dzisiaj się od tego kanonu odchodzi. Mężczyźni decydują się na depilację ciała nie tylko ze względów estetycznych, ale także higienicznych. Depilacja zwiększa komfort i likwiduje dolegliwości związane np. z potem. Estetyka miejsc intymnych staje się dla Panów coraz ważniejsza. 

zobacz więcej
Depilacja nóg
02.07.2021

Gładkie nogi na lato, czyli depilacja nóg

W znanej piosence śpiewamy: „Chcę oglądać Twoje nogi, nogi, nogi…” - taka sytuacja ma miejsce szczególnie latem, kiedy wkładamy krótkie spodenki i spódniczki. Marzymy o gładkich nogach, na długo.

zobacz więcej