makijaż ślubny
17.07.2023

Makijaż na ślub - co warto wiedzieć?

Jednym z najważniejszych elementów w stylizacji ślubnej panny młodej jest dobrze wykonany make-up, który podkreśli urodę. Jednak jak powinien wyglądać makijaż na ślub? Jak należy się do niego przygotować? Na te oraz wiele innych pytań odpowiemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!

zobacz więcej
Pielęgnacja twarzy przed makijażem
05.04.2023

Pielęgnacja twarzy przed makijażem

Podstawą pięknego makijażu nie są tylko właściwie kosmetyki kolorowe, ani umiejętności manualne, ale także odpowiednio przygotowana do tego celu cera. Jak powinna wyglądać pielęgnacja twarzy przed makijażem, aby cieszyć się efektownym i trwałym make-upem? Sprawdź!

zobacz więcej
idealny makijaż na Walentynki
10.02.2023

Zabłyśnij na randce, czyli idealny makijaż na Walentynki

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a tym samym wyjątkowy wieczór we dwoje. Bez względu na to, czy planujecie spędzić 14 lutego na kanapie przy ulubionym serialu, czy wybieracie się do nowo otwartej restauracji - makijaż na Walentynki to doskonały pomysł, który tego dnia podkreślić twoją urodę.

zobacz więcej
Makijaż ślubny
01.07.2021

Bądź piękna w najważniejszym dniu, czyli makijaż Panny Młodej

Zbliża się wielki dzień... Ten, o którym zapewne marzyłaś od dziecka. Piękna biała suknia, Ty, ceremonia, wesele i Twój ukochany. Chcesz czuć się piękna i wyglądać zjawiskowo.

zobacz więcej
Makijaż smokey eye
15.03.2021

Makijaż smokey eye - czaruj spojrzeniem nawet z maseczką na twarzy!

Pandemia koronawirusa jest z nami już od ponad roku. Maseczki zakrywają nam pół twarzy... dlatego postaw na makijaż oczu smokey eye.

zobacz więcej