depilacja męska
24.09.2023

Depilacja męska: wosk czy laser?

Osiągnięcie gładkiej i zadbanej skóry to dzisiaj norma, która nie tylko dotyczy kobiet, ale także coraz większej liczby mężczyzn. Dla wielu panów depilacja stała się częścią ich rutyny pielęgnacyjnej. Jaką jednak metodę depilacji wybrać?Zapraszamy do lektury, aby dowiedzieć się na ten temat więcej.

zobacz więcej
depilacja woskiem
01.09.2022

Jak uniknąć wrastających włosków?

Lato trwa w najlepsze! To czas, kiedy wiele osób zwraca szczególną uwagę na depilację ciała. Bardzo często sięgamy wtedy po jednorazowe maszynki do golenia. Depilacja jest wówczas szybka i bezbolesna, ale…

zobacz więcej
depilacja woskiem
06.06.2022

Depilacja na lato - najskuteczniejsze metody

Za chwilę lato rozgości się u nas na dobre. Sprawdź, jak skutecznie pozbyć się niechcianych włosków i zachować gładką skórę na dłużej. 

zobacz więcej
laserowe usuwanie owłosienia
02.09.2021

Depilacja laserowa wąsika

Wstydliwy problem pojawiającego się owłosienia w okolicach twarzy? Mamy na to rozwiązanie!

zobacz więcej
depilacja męska
23.08.2021

Intymna depilacja u mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej decydują się na depilację nie tylko twarzy. Kiedyś wzorem męskości było mocne owłosienie ciała, dzisiaj się od tego kanonu odchodzi. Mężczyźni decydują się na depilację ciała nie tylko ze względów estetycznych, ale także higienicznych. Depilacja zwiększa komfort i likwiduje dolegliwości związane np. z potem. Estetyka miejsc intymnych staje się dla Panów coraz ważniejsza. 

zobacz więcej