laserowe usuwanie owłosienia
02.09.2021

Depilacja laserowa wąsika

Wstydliwy problem pojawiającego się owłosienia w okolicach twarzy? Mamy na to rozwiązanie!

zobacz więcej
depilacja męska
23.08.2021

Intymna depilacja u mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej decydują się na depilację nie tylko twarzy. Kiedyś wzorem męskości było mocne owłosienie ciała, dzisiaj się od tego kanonu odchodzi. Mężczyźni decydują się na depilację ciała nie tylko ze względów estetycznych, ale także higienicznych. Depilacja zwiększa komfort i likwiduje dolegliwości związane np. z potem. Estetyka miejsc intymnych staje się dla Panów coraz ważniejsza. 

zobacz więcej
Depilacja nóg
02.07.2021

Gładkie nogi na lato, czyli wszystko o depilacji nóg

W znanej piosence śpiewamy: „Chcę oglądać Twoje nogi, nogi, nogi…” - taka sytuacja ma miejsce szczególnie latem, kiedy wkładamy krótkie spodenki i spódniczki. Marzymy o gładkich nogach, na długo.

zobacz więcej
depilacja bikini
19.05.2021

Lato? Zadbaj o swoje bikini!

Okres letni to czas, kiedy odkrywamy więcej ciała. Chcemy zachwycać na plaży nie tylko zgrabnym ciałem, ale też idealnie gładkim. Depilacja okolic bikini latem może okazać się dla większości priorytetowa. Jakim sposobem najlepiej pozbyć się niechcianego owłosienia? Przedstawiamy możliwości dla każdego. 

zobacz więcej
depilacja laserowa
15.02.2021

Na lato zapewnij sobie gładką skórę dzięki depilacji laserowej w Warszawie

Trwałe usuwanie owłosienia na długie lata dzięki depilacji laserowej. Zapomnij o wrastających włoskach i częstej depilacji. Na lato uzyskaj efekt gładkiej skóry.

zobacz więcej