pielęgnacja skóry twarzy
19.11.2021

Pielęgnacja skóry twarzy o każdej porze roku

Pielęgnacja twarzy jest bardzo ważnym elementem codziennego dbania o skórę. Pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki, krostki, przemęczenie - o tym wszystkim dowiemy się, patrząc codziennie w lustro. Jak pielęgnować twarz, aby uniknąć defektów skórnych?

zobacz więcej
peelingi
19.11.2021

Złuszczanie naskórka, czyli o peelingach słów kilka

Peelingi to istotny zabieg w pielęgnacji skóry każdego rodzaju. Szczególnie ważne są jesienią i zimą, kiedy chcemy przywrócić skórze jej naturalny, zdrowy wygląd. Pomagają w walce z przebarwieniami, trądzikiem, bliznami. Jak wybrać odpowiedni dla siebie?

zobacz więcej
kwas mlekowy
14.04.2021

Boskie działanie kwasu mlekowego

Posiadacze skóry suchej i wrażliwej potrzebują zabiegów oraz kosmetyków nawilżających, a także  takich, które nie podrażnią ich delikatnej skóry. Z pomocą przychodzi kwas mlekowy,  wydzielany  przez skórę podczas aktywności fizycznej. Z racji tego, że kwas wydzielany jest przez nasz organizm, jest on bezpieczniejszy i łagodniejszy niż inne kwasy z grupy AHA.

zobacz więcej
Z jakim problemem boryka się Twoja skóra?
17.03.2021

Z jakim problemem boryka się Twoja skóra? Sprawdź rozwiązania na każdy problem cery.

Zima sprawiła, że Twoja skóra jest poszarzała i odwodniona? Potrzebujesz nawilżenia, dotlenienia i rozświetlenia? Masz już dosyć maseczki i kłopotów jakich stwarza Twojej cerze?

zobacz więcej
10.03.2021

Przebarwienia? Pozbądź się ich dzięki witaminie C

Czy wiesz, że z przebarwieniami można wygrać? Stosowanie odpowiednich kosmetyków ponownie przywróci Twojej skórze zdrowy, promienny wygląd. Koniecznie sprawdź, jakiego głównego kosmetyku powinnaś używać. 

zobacz więcej