Zespół

Ilona- stylistka

Ilona- stylistka

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej i szkoły kosmetycznej. Stylistka paznokci, stylistka brwi i rzęs. Do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Największą satysfakcję daje jej uśmiech zadowolonej klientki. Zdobywczyni 3 miejsca w konkursie mistrzowie urody 2018. Po godzinach zajmuje się amatorsko fotografią :)

Odbyte kursy: 

Kurs przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1 i metody objętościowe. Kurs 1 stopnia makijażu Kryolan. Udział w warsztatach Nail Show manicure hybrydowy, idealny french. Udział w warsztatach "Idealna kępka"

Beata- stylistka

Beata- stylistka

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki I Administracji w Poznaniu na kierunku kosmetologia.

Zainteresowanie oraz hobby przekształciło się w jej pracę, dzięki czemu wkłada dużo serca, w to by każdy Klient poczuł się wyjątkowo w naszym salonie.

Zwolenniczka spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz pasjonatka kuchni azjatyckiej i śródziemnomorskiej.

Daria- stylistka

Daria- stylistka

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia na kierunku kosmetologia w Warszawie. Magister podologii. Daria jest osobą  o pozytywnym nastawieniu, kosmetologiem z pasją i ogromną wiedzą.Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetyki białej, kosmetologii estetycznej jak i klasycznej stylizacji paznokci. Do każdego zabiegu podchodzi bardzo indywidualnie. Uczestniczy w wielu szkoleniach oraz kongresach. Uwielbia zwierzęta.

Karolina-stylistka

Karolina-stylistka

Studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia. Stylistka paznokci, brwi i rzęs. Karolina jest osobą uśmiechnięta i bardzo kreatywna, zawsze służy pomocą. Ceni sobie profesjonalizm oraz dokładność w swojej pracy. Wolny czas lubi spędzać aktywnie.

Magda- trenerka personalna

Magda- trenerka personalna

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła kierunek Wychowanie Fizyczne. Zdobyła uprawnienia trenera kulturystyki pod patronatem PZKFiTS oraz tytuł trenera personalnego w Warszawskiej Akademii Sportu. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym oraz siłowym. Ze sportem jest związana od najmłodszych lat. Przez piętnaście lat trenowała wyczynowo piłkę ręczną na poziomie rozgrywek I ligi. Przez cały ten czas zdobywała doświadczenie jako zawodniczka. Startowała w zawodach krajowych jak również zagranicznych rywalizując o najwyższe miejsca i podium. Przez okres dwóch lat trenowała crossfit. Studia pomogły jej w uporządkowaniu wiedzy. Teraz chcę tą naukę i umiejętności przekazywać innym w roli trenera. Skupia się na ogólnorozwojowym treningu, zaczynając od podstaw. Zależy jej na poprawnym wykonywaniu ruchów, aby organizm wykształcił oraz zapamiętał prawidłowe wzorce ruchowe.

Marta - trenerka personalna

Marta - trenerka personalna

Ze sportem jest związana od szkoły podstawowej. To tam zaczęła trenować pływanie, które stało się częścią jej życia, aż do studiów. Na studiach zainteresowała się boksem. Swoją pasję do aktywności fizycznej postanowiła przekazywać innym i zdecydowała się na pracę na siłowni. (tu spacja) Kurs trenera personalnego zrobiła w prestiżowej szkole Kuby Mauricza. Dodatkowo posiada szkolenia z mobilizacji, rolowania, treningu funkcjonalnego, dietetyki oraz masażu sportowego. W życiu kieruje się zasadą, że na treningu musi być ostry wycisk :)