Zespół

Daria- stylistka

Daria- stylistka

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia na kierunku kosmetologia w Warszawie. Magister podologii. Daria jest osobą  o pozytywnym nastawieniu, kosmetologiem z pasją i ogromną wiedzą.Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetyki białej, kosmetologii estetycznej jak i klasycznej stylizacji paznokci. Do każdego zabiegu podchodzi bardzo indywidualnie. Uczestniczy w wielu szkoleniach oraz kongresach. Uwielbia zwierzęta.

Karolina-stylistka

Karolina-stylistka

Studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia. Stylistka paznokci, brwi i rzęs. Karolina jest osobą uśmiechnięta i bardzo kreatywna, zawsze służy pomocą. Ceni sobie profesjonalizm oraz dokładność w swojej pracy. Wolny czas lubi spędzać aktywnie.

Magda- trenerka personalna

Magda- trenerka personalna

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła kierunek Wychowanie Fizyczne. Zdobyła uprawnienia trenera kulturystyki pod patronatem PZKFiTS oraz tytuł trenera personalnego w Warszawskiej Akademii Sportu. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym oraz siłowym. Ze sportem jest związana od najmłodszych lat. Przez piętnaście lat trenowała wyczynowo piłkę ręczną na poziomie rozgrywek I ligi. Przez cały ten czas zdobywała doświadczenie jako zawodniczka. Startowała w zawodach krajowych jak również zagranicznych rywalizując o najwyższe miejsca i podium. Przez okres dwóch lat trenowała crossfit. Studia pomogły jej w uporządkowaniu wiedzy. Teraz chcę tą naukę i umiejętności przekazywać innym w roli trenera. Skupia się na ogólnorozwojowym treningu, zaczynając od podstaw. Zależy jej na poprawnym wykonywaniu ruchów, aby organizm wykształcił oraz zapamiętał prawidłowe wzorce ruchowe.

Ewelina- trenerka personalna

Ewelina - trenerka personalna

Jest dietetykiem (spec. Dietetyk sportowy, psychodietetyk) oraz certyfikowaną trenerką personalną Międzynarodowej Federacji IFBB, specjalizacji kulturystyka. Jest również zawodniczką sportów sylwetkowych kategorii Bikini Fitness. 
Zdrowy tryb życia to jej pasja, uwielbia pomagać innym w realizacji marzen oraz celów. Z nią nauczysz się cieszyć  z procesu zmiany sylwetki jak i swoich nawyków.
Głęboko wierzy w to, że odpowiednio dobrana dieta nie musi by monotonna, niesmaczna i restrykcyjna, a trening zacznie przynosić Ci radość i wiele korzyści zdrowotnych, wizualnych oraz poprawiajacych samopoczucie.