o nas

logo o nas

O nas

Przekraczając nasze progi, poczujesz moc pozytywnej energii. Wchodząc do Bodybar wchodzisz do świata pozbawionego zbędnego nadęcia, pełnego muzyki, kawy i uśmiechu. Przy naszym Barze będziesz mogła poznać osoby takie jak Ty! Niezależnie czy będziesz akurat po treningu czy stylizacji brwi, wszystkie nasze Klientki łączą wesołe pogaduchy przy aromatycznej kawie, lampce prosecco lub zdrowych soczkach.

W Bodybar szczególnie dbamy o to, aby Klienci czuli się swobodnie i wyjątkowo. Dodatkowo, zapewniamy najwyższy poziom usług realizowanych przez nasz zespół profesjonalistów.

dbamy o to,baby Klienci czuli się swobodnie i wyjątkowo

Zespół profesjonalistów

Nasza utalentowana kadra stale podnosi swoje kompetencje i nie ustaje w dążeniu do doskonałości. Cały zespół Bodybar wykonuje swoją pracę z ogromną pasją, traktując każdego Klienta w sposób wyjątkowy i indywidualny.
zobacz więcej

Pełne bezpieczeństwo

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów usługi wykonywane są w rękawiczkach z zastosowaniem jednorazowych pilników oraz narzędzi ze stali chirurgicznej, sterylizowanych po każdym użyciu.

Pełne bezpieczeństwo
Jakość produktów

Jakość produktów

W Bodybar wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne wykorzystując wyłącznie produkty najwyższej jakości: depilację woskiem australijskiej marki Lycon, stylizację paznokci lakierami OPI i CND Vinyluxzabiegi kosmetyczne na bazie kwasów marki Peel Mission oraz stylizację brwi i rzęs z wykorzystaniem preparatów marki Ellebana. Wierzymy, że nasze usługi podkreślą Twoje naturalne piękno oraz wyjątkową osobowość.