O nas

 

Przekraczając nasze progi,  poczujesz moc pozytywnej energii.  Wchodząc do Bodybar wchodzisz do świata pozbawionego zbędnego nadęcia, pełnego muzyki, kawy i uśmiechu.  Przy naszym Barze będziesz mogła poznać osoby takie jak Ty! Niezależnie czy będziesz akurat po treningu czy stylizacji brwi,  wszystkie nasze Klientki łączą wesołe pogaduchy przy aromatycznej kawie, lampce prosecco lub zdrowych soczkach.

W Bodybar ponad wszystko cenimy to aby nasi Klienci czuli się u nas swobodnie, ale też wyjątkowo. U nas Klienci mogą być pewni najwyższego poziomu usług realizowanych przez naszych ekspertów, gdyż cały Zespół Bodybar wykonuje swoją pracę z ogromną pasją, traktując każdego Klienta w sposób wyjątkowy i indywidualny.

Nasza utalentowana kadra stale podnosi swoje kompetencje i nie ustaje w dążeniu do doskonałości. Jednocześnie przykładamy ogromną wagę do higieny – w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów usługi wykonywane są w rękawiczkach z zastosowaniem jednorazowych pilników oraz narzędzi ze stali chirurgicznej, sterylizowanych po każdym użyciu. W Bodybar wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne wykorzystując wyłącznie produkty najwyższej jakości: depilację woskiem australijskiej marki Lycon, stylizację paznokci lakierami amerykańskiej marki Jessica oraz makijaż na bazie kosmetyków brytyjskiej marki Mii. Wierzymy, że nasze usługi podkreślą Twoje naturalne piękno oraz wyjątkową osobowość.

W Bodybar szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa oraz sterylności i higieny, dlatego w obliczu nowych okoliczności związanych z COVID-19 wdrożyliśmy ektraordynarne środki bezpieczeństwa w obsłudze Klientów. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z naszymi procedurami bezpieczeństwa.