trening EMS
26.04.2022

Trening EMS dla zdrowia i lepszego samopoczucia

Trening EMS świetnie sprawdza się zarówno dla osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, jak i tych, pragnących poprawić swoją kondycję fizyczną i samopoczucie. W niniejszym artykule dowiesz się, jak regularne ćwiczenia EMS mogą wpłynąć na Twoje zdrowie.

zobacz więcej
trening EMS
05.01.2022

Noworoczna forma z Bodybarem?

Nowy rok to czas stawiania sobie nowych celów i postanowień. Dodatkowe kalorie po okresie świątecznym motywują nas do tego aby jednym z postanowień była większa aktywność fizyczna. Najważniejsze jest to, jak ten cel zrealizujemy i czy będziemy konsekwentni. Aby tak było warto postawić na aktywnośc fizyczną, która będzie dostosowana do naszych potrzeb i możliwości.

zobacz więcej
lata z trenigami EMS
14.04.2021

Zrób formę na lata z trenigami EMS

Mimo trwającego obecnie lockdownu, zachęcamy do aktywności fizycznej w każdej formie. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się na wspólnych treningach EMS, dzięki czemu szybko i bezpiecznie zbudujemy formę. Tymczasem przypomnimy Wam, czym jest EMS i dlaczego warto wybrać tę formę aktywności. 

zobacz więcej
masaż bańką chińską
15.12.2020

Masaż bańką chińską- najważniejsze informacje

Masaż bańką chińską to popularna metoda walki z cellulitem. Na czym właściwie polega masaż bańką chińską, skąd wywodzi się ta metoda i na jakie rezultaty można liczyć?

zobacz więcej
trening EMS w Warszawie
30.06.2020

Trening EMS w Warszawie alternatywą dla siłowni?

Sytuacja związana z epidemią postawiła branżę siłowni w trudnej sytuacji. W obecnych czasach osoby chcące trenować poszukują miejsc kameralnych, gdzie wprowadzone zasady bezpieczeństwa minimalizują ryzyko zakażenia.

zobacz więcej