jak dbać o rzęsy
06.11.2023

Jak dbać o rzęsy? Poradnik

Pielęgnacja rzęs powinna być jednym z kluczowych elementów codziennej rutyny, niezależnie od tego, czy masz naturalne rzęsy, czy też zdecydowałaś się na ich przedłużenie. Dlaczego warto je pielęgnować? Jak dbać o rzęsy?

zobacz więcej
stylizacja brwi
06.11.2023

Trendy w stylizacji brwi

Jeśli zastanawiacie się, jakie trendy w stylizacji brwi obowiązywały dotychczas, a jakie obecnie, to ten artykuł jest dla Was. Przedstawiamy najgorętsze tematy związane z makijażem i zabiegami na brwi, które królują w świecie piękna.

zobacz więcej
laminacja brwi cienkich
13.01.2023

Laminacja cienkich brwi - sposób na piękne spojrzenie

Piękne i zadbane brwi to marzenie wielu kobiet. Niestety, w przypadku cienkich i słabych włosków ten cel często jest trudny do osiągnięcia. Na szczęście z pomocą przychodzi laminacja cienkich brwi.

zobacz więcej
brwi pudrowe
13.01.2023

Doskonały sposób na podkreślenie oprawy oka? Brwi pudrowe!

Wiele z nas z dużą starannością dba zarówno o brwi, jak i rzęsy. Na szczęście z pomocą w tym zakresie przychodzą różnorodne zabiegi. Jedną z form pielęgnacji oprawy oka są brwi pudrowe. Czym charakteryzuje się ten zabieg? Ile utrzymuje się efekt?

zobacz więcej
laminacja rzęs
05.01.2022

Podkręcone rzęsy idealne na karnawał

Karnawał to czas licznych imprez i bali, podczas których chcesz wyglądac olśniewająco. Wymarzona kreacja, fryzura i makijaż. Wyraziste spojrzenie to element makijażu, na którym wyjątkowo nam zależy. Alternatywą do sztucznych rzęs może być zabieg laminacji rzęs. Dzięki niemu rzęsy wyglądają naturalnie, efekt podkręcenia rzęs ii wydłużenia jest powalający i zostaje z nami na dłużej.

zobacz więcej