laminacja rzęs

Podkręcone rzęsy idealne na karnawał

Sylwester i następujący po nim karnawał to idealna okazja, by podkręcić swoje rzęsy i nadać im zniewalającego spojrzenia. Która z Was nie chciałaby wejść w nowy rok z długotrwałym efektem podkręconych rzęs? Laminacja rzęs to doskonały sposób na spektakularne spojrzenie!

Laminacja rzęs – czym jest?

Codzienne malowanie rzęs tuszem może być męczące, szczególnie w okresie karnawałowym, kiedy dość często uczestniczymy w różnych imprezach i wydarzeniach towarzyskich. Dlatego z pomocą przychodzi laminacja rzęs oraz ich lifting. Dzięki tej tej stylizacji uzyskasz efekt podkręconych, wydłużonych i ciemniejszych rzęs, tak, że nie będziesz musiała już każdego dnia sięgać po tusz do rzęs i spędzać dodatkowych kilku minut na ich malowaniu, a jeśli będziesz chciała, to możesz je spokojnie malować, czego absolutnie nie można robić po przedłużaniu rzęs.

Dodatkowo laminacja działa regeneracyjnie na włoski dzięki wykorzystaniu podczas zabiegu keratyny, która wzmacnia i odżywia rzęsy.

Laminacja alternatywą dla przedłużania rzęs 

Dla osób ceniących sobie naturalność laminacja jest najlepszym pomysłem. W ostatnich latach bardzo zyskała na popularności przez co stała się znacznym konkurentem dla przedłużania rzęs. 
Zalotne spojrzenie uzyskujesz bez dokładania sztucznych kępek, dodatkowo stylizacja trwa niecałą godzinę. Tak krótki czas wykonywania zabiegu to niewątpliwy plus – nie tracimy kilku cennych godzin w gabinecie kosmetycznym.

Laminację można wykonać z henną lub bez - jednak wybierając opcje z henną, uzyskujesz efekt przyciemnionych rzęs. 

Długotrwały efekt laminacji rzęs 

Zastanawiasz się, na jak długo wystarczy taka laminacja? Otóż laminacja utrzymuje się aż do 6 tygodni od stylizacji! 

Gdzie najlepiej wykonać taki zabieg i ile kosztuje? 

W naszym salonie zajmą się Tobą najlepsze specjalistki, które dołożą wszelkich starań, abyś wyszła z salonu zadowolona. Wysokiej jakości produkty, profesjonalna obsługa i świąteczna atmosfera-tego możesz się spodziewać na wizycie w Bodybarze. Ceny w zależności, czy wybierzesz opcję z henną, czy bez, oscylują w przedziale od 150 do 210 zł. Warto zostać naszym stałym klientem, wtedy cena jest niższa. Po szczegóły oferty odsyłam do naszego cennika. 

Jesteś gotowa na sylwestrową zabawę ze zjawiskowym spojrzeniem? 

Przeczytaj także: 

Lifting i laminowanie rzęs - odśwież spojrzenie na wiosnę