laserowe usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa wąsika

Owłosienie w okolicach twarzy dotyka nie tylko mężczyzn, ale również kobiety. Jest to wstydliwy problem, który może odebrać pewność siebie. Na szczęście z pomocą przychodzą zabiegi, dzięki którym włoski w okolicach twarzy znikną na zawsze. Jedną z najskuteczniejszych metod trwałego usuwania owłosienia jest depilacja laserowa. Dlaczego warto wybrać tę metodę?

Laserowe usuwanie wąsika

Nieestetyczne owłosienie twarzy może przysparzać kobietom wiele kompleksów. Często większa ilość włosków jest spowodowana zaburzeniami hormonalnymi. W tym przypadku warto udać się również do endokrynologa. Jest jednak sposób, dzięki któremu zapomnisz o nieprzyjemnym wąsiku. Depilacja laserowa trwale usuwa owłosienie, abyś mogła cieszyć się pięknym wyglądem i pozbyć kompleksu. 

Jak wygląda usuwanie wąsika laserem?

Depilacja laserowa staje się coraz popularniejsza. Nic dziwnego! Dzięki niej można na stałe pozbyć się owłosienia z ciała. W przeciwieństwie do innych sposobów depilacji, laser działa na mieszki włosowe, niszcząc je bezpowrotnie. Warto zwrócić uwagę na rodzaj lasera. Uznawany za najskuteczniejszy laser diodowy Light Sher Desire wyróżnia się certyfikatem FDA - czyli jest w pełni bezpieczny oraz daje gwarancję szybkich i skutecznych efektów. Depilację laserową wąsika najlepiej wykonywać w okresie jesienno-zimowym, kiedy skóra nie jest narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Pierwsze efekty będą widoczne już po pierwszej depilacji. Ilość włosków zmniejsza się wówczas o 30%, a reszta się osłabia i rozjaśnia. Seria, jaką powinno się wykonać liczy 4-6 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni. Po jej skończeniu owłosienie zmniejsza się aż o 98%.

Usuwanie wąsika laserem jest skuteczniejsze niż inne metody, ponieważ wiązka światła działa bezpośrednio na barwnik zawarty we włoskach - melaninę, dzięki czemu uszkadza cebulki włosa, nie uszkadzając tkanek sąsiadujących. Depilacja laserowa wąsika trwa ok. 5 minut. W tym czasie pacjentka może odczuwać delikatne ukłucia. Przy grubszych włoskach ból może być nieco intensywniejszy. Po każdej depilacji laserowej należy pamiętać o stosowaniu kremów z filtrem. 

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Jeśli:

  • jesteś w ciąży lub karmisz piersią,
  • zażywasz leki lub zioła światłouczulające,
  • od Twojego ostatniego opalania nie minęły min. 4 tygodnie,
  • masz chorobę nowotworową,
  • w miejscu depilacji pojawia się opryszczka, rybia łuska lub otwarte rany, zmiany skórne, wirusowe i bakteryjne,

zrezygnuj z depilacji laserowej dla własnego bezpieczeństwa. 

 

Depilacja laserowa wąsika - cena

Większość teraz pewnie zastanawia się, ile kosztuje laserowe usuwanie wąsika. Ceny mogą być zależne od miejsca wykonywania usług oraz sprzętu. W naszym studio Bodybar na warszawskim Mokotowie za pojedynczy zabieg zapłacicie 150zł. Kupując pakiet 4 zabiegów, zaoszczędzicie aż 200zł! Cena usuwania wąsika laserem w pakiecie to tylko 400zł. 

Jakość, profesjonalizm i rodzinna atmosfera

Tymi słowami można podsumować nasze studio. Usuwanie wąsika laserem wykonane zostanie przez certyfikowaną profesjonalistkę. Cenimy sobie jakość i efektywność lasera Light Sher Desire, na co dowodem są zadowoleni klienci i ich efekty. Pozbądź się kompleksu włosków na twarzy i umów wizytę w naszym salonie.