trening EMS Warszawa

Fit summer-promocja dla par

To już ostatni moment aby poprawić swoją sylwetkę przed sezonem bikini 2019! Dlatego Bodybar przygotował dla wszystkich par specjalną promocję! Do 15 lipca 2019 na każdy karnet w parze dajemy Wam 20% rabatu! Ta gorąca okazja już się nie powtórzy, więc korzystajcie póki czas :) 

 

Trening personalny EMS w Bodybar, to 30 minut ćwiczeń prowadzonych przez doświadczonego trenera personalnego w trzech częściach:

1. trening siłowy

2. trening cardio (tabata)

3. masaż i rozciąganie

Podczas jednego treningu w technologii EMS spalanych jest od 500 do 1200 kcal. Przez cały trening mięśnie są zewnętrznie pobudzane co pozwala zmaksymalizować efekty ćwiczeń.

Ponadto technologia EMS ma zastosowanie w fizjoterapii i według badań przeprowadzonych na uniwersytetach w Niemczech dzięki treningom EMS wśród 88% badanych osób zmniejszono ból pleców (częstotliwość i czas trwania bólu pleców zmniejszyła się aż o 80%, a  wśród 44% badanych  pacjentów z dolegliwościami o charakterze przewlekłym ból zniknął zupełnie).

Warto również pamiętać, że trening EMS powoduje przyrost masy mięśniowej, zwiększenie kondycji oraz ogólnej sprawności fizycznej.

 

Trening w parze z ukochaną osobą to świetny sposób na osiągnięcie wspólnych celów związanych z wypracowaniem dobrej kondycji i zbudowaniem wymarzonej sylwetki!

Dzięki ćwiczeniom w parze możesz wzajemnie się motywować, a przy tym świetnie się bawić.

 

Sprawdź ofertę treningu EMS dla par w Bodybar i umów się  już dziś!

Zadzwoń 22  403  02  02 i zapytaj o dostępne terminy!