trening EMS

Majowa oferta specjalna

Nareszcie wiosna! Pierwsze promienie słońca, pierwsze zielone listki na drzewach i od razu nasze samopoczucie jest lepsze i mamy więcej energii. Większość z nas w tym czasie zaczyna aktywnie uprawiać ulubione dyscypliny sportowe: bieganie, jazda na rowerze czy rolkach. Większa energia przekłada się również na większą motywację do treningów i mamy ochotę więcej czasu spędzać na siłowni lub w klubach fitness. 

Niestety nie zawsze na to wszystko mamy czas, gdyż standardowych obowiązków niestety nie ubyło :) Jeżeli więc poszukujecie aktywności, która pozwoli Wam być w super formie i jednocześnie zależy Wam na optymalizacji czasu treningu, to nie ma nic lepszego niż trening EMS, który trwa jedyne 30 min. 

intensywnośc treningu EMS nie ma sobie równych, a dodatkowo w Bodybar możesz trenować w parze z bliską osobą! Dzięki temu możecie się nie tylko wzajemnie motywować, ale również świetnie bawić i razem spędzać czas. Rozwiązanie idealne !

Dodatkowo w maju mamy ofertę specjalną na trening w parze : kupując karnet 4 treningów w parze możecie zaoszczędzić aż 100 zł!

 

Zapraszamy serdecznie do zapisów na trening próbny. Zapisy możliwe online lub telefonicznie.