trening EMS bodybar

TRENING EMS DLA KOLEŻANEK

 Wiosna już za rogiem, a Ty wciąż próbujesz zmotywować   się do chodzenia na siłownie? A przy tym wieczny brak czasu wcale nie pomaga?

 A może po prostu męczy Cię tłok na siłowni i szukasz   alternatywnych sposobów na  ćwiczenia w bardziej   przyjaznym otoczeniu?

 Dziś mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Zapraszamy Cię na trening personalny w technologii EMS. Czas treningu to jedyne 30 minut, a ćwiczenia, które wykonujesz są w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Trening jest w 100% zindywidualizowany i prowadzony przez  doświadczonego trenera.

 Dodatkowo w Bodybar zapraszamy Cię na trening z wybraną koleżanką! Dzięki temu będziecie mogły się wzajemnie   motywować i osiągać wspólne cele!

 DLA WSZYSTKICH PAR PLANUJĄCYCH TRENING EMS  W GODZ. 8.00-15:00 MAMY BONUS W POSTACI 2 DODATKOWYCH TRENINGÓW DODANYCH  DO WYBRANEGO KARNETU.

 

Sprawdź ofertę treningu EMS dla par w Bodybar i umów się  już dziś!

Zadzwoń 22  403  02  02 i zapytaj o dostępne terminy!

 

Podczas jednego treningu w technologii EMS spalanych jest od 600 do 1200 kcal. Przez cały trening mięśnie są zewnętrznie pobudzane co pozwala zmaksymalizować efekty ćwiczeń.

Ponadto technologia EMS ma zastosowanie w fizjoterapii i według badań przeprowadzonych na uniwersytetach w Niemczech dzięki treningom EMS wśród 88% badanych osób zmniejszono ból pleców (częstotliwość i czas trwania bólu pleców zmniejszyła się aż o 80%, a  wśród 44% badanych  pacjentów z dolegliwościami o charakterze przewlekłym ból zniknął zupełnie).

Warto również pamiętać, że trening EMS powoduje przyrost masy mięśniowej, zwiększenie kondycji oraz ogólnej sprawności fizycznej.