Bodybar

WAŻNE OGŁOSZENIE

Kochane Klientki, Kochani Klienci,

❤️
W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji związanej z korona wirusem, podjęłyśmy trudną decyzję o zamknięciu Bodybar od poniedziałku 16 marca do odwołania.

Decyzja ta wynika z wysokiego poczucia odpowiedzialności za Was- naszych Klientów, ale również naszych Pracowników. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której biznes mógłby przesłonić najwyższy priorytet jakim jest zdrowie.

Z osobami, które były umówione na przyszły tydzień będziemy kontaktować się telefonicznie i umawiać alternatywne terminy w przyszłości.

Wszyscy Klienci EMS, którzy wykupili u nas karnety oczywiście zatrzymują wszystkie treningi w ramach karnetu do odbycia w przyszłych terminach.

Jednocześnie apelujemy o rozsądek oraz unikanie skupisk ludzkich do czasu aż ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa spadnie. Dbajmy o siebie i swoich bliskich! Zdrowie jest najważniejsze.

O ponownym otwarciu Bodybaru będziemy Was informować za pośrednictwem social mediów.

Jak tylko sytuacja się unormuje, to obiecujemy, że wracamy ze zdwojoną siłą i już się nie możemy doczekać jak będziemy mogli dalej dbać o Waszą urodę i kondycje! W końcu sezon letni już niedługo- bądźmy dobrej myśli🥰💪🏻

Pozdrawiamy gorąco❤️
Zespół Bodybar! @ Bodybar