Depilacja męska okolic intymnych boyzylian

Mężczyźni coraz częściej decydują się na depilację okolic intymnych, głównie z uwagi na kwestie estetyczne oraz ze względów higienicznych.
Zabieg depilacji okolic intymnych mężczyzn jest popularny za granicą i funkcjonuje pod różnymi nazwami takimi jak np. manscaping, male brazilian, czy male hollywood waxing. 
W Bodybar pracujemy na najwyższej jakości woskach australijskiej marki Lycon, gdzie zabieg depilacji intymnej mężczyzn funkcjonuje pod nazwą boyzylian.
Nasze kosmetyczki przeszły specjalistyczne kursy i szkolenia organizowane przez firmę Lycon, które przygotowały je kompleksowo do wykonywania zabiegu.
 

Depilacja boyzylian polega na całkowitym usunięciu owłosienia z okolic intymnych z możliwością częściowego pozostawienia na życzenie Klienta. Wosk używany podczas zabiegu boyzylian, to specjalnym wosk twardy (tzw. HOT WAX) przeznaczony do depilacji okolic wrażliwych, tak by jak najbardziej zredukować bolesność zabiegu i cieszyć się gładką skórą przez długi czas.
Depilację woskami twardymi charakteryzuje wysoka precyzja. Możliwość kładzenia wosku w jedno miejsce, więcej niż raz gwarantuje perfekcyjnie gładką i wypielęgnowaną skórę. Wosk twardy nie wymaga użycia pasków do depilacji, dodatkowo skutecznie osłabia cebulki włosów i powoduje że z każdą kolejną depilacją jest ich mniej. Woski Lycon charakteryzuje zawartość naturalnych składników do których należą najwyższej jakości żywice, wosk pszczeli oraz mika.

MĘSKA DEPILACJA INTYMNA KROK PO KROKU

Depilacja Boyzilian trwa około 45 minut. 

  • Przed wykonaniem zabiegu kosmetyczka przeprowadza wywiad, ustalając czy istnieją przeciwskazania do wykonania depilacji (takie jak cukrzyca, przerwana ciągłość naskórka, rany, świeże blizny, egzema lub czy przyjmowanie niektórych leków). 
  • Następnie Klient może przebrać się do zabiegu, używając jednorazowej bielizny, którą otrzyma. 
  • W pierwszym etapie zabiegu kosmetyczka dezynfekuje skórę preparatem Lycotane, oraz jeżeli to konieczne przycina zbyt długie włoski przy użyciu Trimera. 
  • Na skórę nakładany jest olejek Pre Waxing Oil, który zabezpiecza naskórek i redukuje odczuwanie bólu w trakcie depilacji. 
  • Następnie kosmetyczka przeprowadza depilację odsłaniając kolejno wybrane partie skóry. 
  • Na zakończenie zabiegu skóra jest ponownie dezynfekowana oraz nałożony zostaje balsam łagodzący Soothing Cream lub Tea Tree Soothing. 
     

Po pierwszym zabiegu większość Panów jest zaskoczonych niską bolesnością zabiegu oraz komfortem po wykonaniu depilacji. Częste obawy wynikające ze wstydu przed depilacją okolic intymnych szybko znikają, dzięki profesjonalnemu podejściu.
Skóra pozostaje gładka na długi czas, a odrastające włosy są słabsze, dzięki czemu kolejny zabieg jest mniej bolesny.

 
PONIŻEJ PREZENTUJEMY CENNIK DEPILACJI LYCON W BODYBAR:

 

#waxbar Depilacja woskiem

 CENY Z KARTĄ BODYBAR

 CENY REGULARNE        

 CENY Z KARTĄ BODYBAR

 CENY REGULARNE

         

  Tequila Sunrise  

(Strip Wax Lycon ®)

Margarita

(Hot Wax Lycon ®)

Nogi

Nogi   (całe) 119 zł

129 zł

- -
Łydki / Uda 59 zł

69 zł

-

-

Wosk nogi całe męskie

139 zł 149 zł    
Stopy 15 zł

25 zł

- -

Ręce

   
Ręce (całe) 79 zł

89 zł

- -
Przedramiona / Ramiona 59 zł

69 zł

- -
Dłonie 15 zł

25 zł

- -
Pachy -

-

49 zł 59 zł

Bikini i okolice

Bikini klasyczne - - 69 zł

79 zł

Bikini francuskie - - 119 zł

129 zł

Bikini brazylijskie - - 139 zł

149 zł

Boyzylian (depilacja intymna męska)

    280 zł 290 zł
Pośladki 79 zł 89 zł -

-

Twarz

Łuk brwiowy - - 29 zł

39 zł

Wąsik / Broda / Baki - - 29 zł

39 zł

Nos - - 19 zł

29 zł

Pozostałe

Plecy 129 zł

139 zł

199 zł 209 zł
Kark 39 zł

49 zł

49 zł 59 zł
Tors 79 zł

89 zł

159 zł 169 zł