Oferta wakacyjna

Wakacyjna oferta specjalna

Chcesz, aby Twoje niesforne brwi w końcu zaczęły się układać? Rzęsy były piękne, zdrowe i podkręcone bez używania mascary czy przedłużania ich za pomocą syntetycznych rzęs? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Od dawna wiadomo, że odpowiednia stylizacja oka dodaje wyrazistości, uroku i tego „ błysku w oku”. Większość kobiet wie, że stylizacja oka to już must have. Dlatego my wychodzimy Wam naprzeciw. Chcemy ułatwić Wam codzienną stylizację, abyście mogły cieszyć się pięknym wyglądem i zapomnieć o codziennym, męczącym makijażu oka.


Zestaw wakacyjny zawierający


Lifting rzęs + laminację brwi  przez całe lato będzie tańszy o 10%!
Lifting podkręci Twoje rzęsy na długi czas. Wzbogacony botoxem zapewni Twoim rzęsom wzmocnienie i odżywienie. Dzięki hennie, włoski nabiorą idealnego koloru. Taki komplet sprawi, że Twoje rzęsy nie będą potrzebować dodatkowej mascary. 


Dzięki laminacji brwi, zapomnisz o niesfornie układających się włoskach. Laminacja zapewni naturalny, zdrowy, odżywiony wygląd Twoim brwiom. W końcu będą równe i gęste, takie o jakich marzysz. Dodatkowa koloryzacja farbkami Thuya utrzyma się na włoskach nawet do 6 tygodni. 
Lifting rzęs razem z laminacją brwi tworzą idealny zestaw wakacyjny. 
Pożegnaj się z prostymi rzęsami oraz niesfornymi brwiami. Przywitaj nową siebie na lato!

Oferta trwa przez cały okres wakacyjny (lipiec- sierpień). 


Zapisy: https://booksy.com/pl-pl/10640_bodybar_salon-kosmetyczny_3_warszawa#ba_s=s_1 
Tel. 797772228 
Albo osobiście w naszym studio mieszczącym się na ul. Magazynowej 9A w Warszawie