Usługi Beauty w BodyBar

Beautybar to unikatowe usługi, które świadczymy z myślą o wyjątkowych potrzebach naszych Klientek.

W beautybar na pewno znajdziesz coś dla siebie: zabiegi koktajlowe na twarz, makijaż na bazie mineralnych kosmetyków oraz specjalistyczne zabiegi stylizacji oprawy oczu (brwi i rzęsy).
U nas bedziesz mogła wykonać:

  • zabiegi koktajlowe na twarz
  • zabieg pielęgnacji i stylizacji brwi- brow by Mii
  • przedłużanie rzęs
  • ekspresowy makijaż dzienny
  • makijaż wieczorowy

 

ZABIEGI KOKTAJLOWE NA TWARZ

zabiegi kosmetyczne  Zabieg ekspresowy

 Pielęgnacyjny zabieg na twarz składający się z demakijażu, peelingu kawitacyjnego, rewitalizującego serum oraz  pielęgnacji końcowej.Idealny dla szybkiego i skutecznego odświeżenia twarzy. Istnieje możliwość rozszerzenia zabiegu o eksfoliację kwasami. 


  Zabieg bankietowy

 Bankietowy zabieg na twarz składający się z demakijażu, peelingów:  enzymatycznego i kawitacyjnego, odpowiednio dobranego serum, a także maski o kremowej formule. Zabieg bankietowy jest odpowiednią formą pielęgnacji dla każdego rodzaju skóry.  


 

Zabieg luksusowy
Luksusowy zabieg na twarz składający się z demakijażu, peelingów: enzymatycznego i kawitacyjnego, odpowiednio dobranego serum, a także maski algowej. Zabieg luksusowy jest odpowiednią formą pielęgnacji dla każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej wymagającej. Podczas zabiegu, poza samą pielęgnacją efekt relaksu gwarantowany.
Istnieje możliwość rozszerzenia zabiegu o eksfoliację kwasami. 

 

Eksfoliacja kwasami
Eksfoliacja kwasami to zabieg wygładzająco-odświeżający. Dzięki niemu poprawisz koloryt skóry, usuniesz przebarwienia i zmiany potrądzikowe. Intensywność i głębokość złuszczania martwego naskórka dobierana jest zależnie od stanu cery, oczekiwań i problemów skóry.
Zabieg eksfoliacji kwasami to prawdziwe wybawienie dla skóry. Skóra zostaje unormowana – nie przetłuszcza się, nie świeci, jest gładka i rozświetlona, pory zmniejszone, a blizny i zmarszczki spłycone.

SYSTEM BROW BY MII

Bbody barrow by Mii to marka specjalizująca się w niespotykanej do tej pory  innowacyjnej usłudze profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji brwi. Brwi są kluczowym elementem naszego wyglądu. Dzięki nim ujawnia się każda emocja obrazująca kobiecą naturę. U większości osób rysy twarzy rzadko kiedy są symetryczne i obie brwi często nie wyglądają tak samo. Dzięki systemowi Brow by Mii można uzyskać idealną symetrie, uwzględniając upodobania każdego Klienta.
System Brow by Mii składa się z 4 dokładnie przemyślanych i dopracowanych etapów:
1. Wnikliwa konsultacja przed zabiegiem pozwala precyzyjnie ocenić stan i kondycję brwi oraz określić oczekiwania Klienta
2. Koloryzacja z zastosowaniem wysokiej klasy pigmentów, zapewnia długotrwały efekt
3. Depilacja idealnie płynnym i elastycznym woskiem pozwala osiągnąć upragniony kształt brwi
4. Makijaż za pomocą bogatej palety wyjątkowych produktów, takich jak puder mineralny czy kredka rozświetlająca, nadaje olśniewający i spektakularny efekt

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

body bar

Metoda 1:1
Metoda polegająca na doklejeniu jednej rzesy jedwabnej do jednej rzesy naturalnej. Metoda ta charakteryzuje się naturalnym wyglądem oka. Podczas stylizacji rzęs stylistka dobiera kształt odpowiadający naturalnej rzęsie, długość, grubość, a także rodzaj oczekiwanego efektu.

Metoda 2-3D
Metoda stylizacji rzęs polegająca na doklejeniu kępki składającej się z 2-3 rzęs. Metoda ta polega na zagęszczeniu naturalnych rzęs. Najlepiej sprawdzająca się u osób które maja mało rzęs, bądź ich rzesy maja widoczne ubytki. Dzięki metodzie objętościowej jesteśmy w stanie stworzyć naturalny efekt pięknej objętości.

MAKE UP 100% MINERALNYMI KOSMETYKAMI BRYTYJSKIEJ MARKI MII

body barKtóra z kobiet nie chce każdego dnia wyglądać naturalnie i olśniewająco?  Niezależnie od tego czy jest to intensywny biznesowo dzień, czy wieczorna randka z ukochanym. Rozwiązanie jest jedno. Ekspresowy makijaż dzienny lub wieczorowy na bazie mineralnych kosmetyków brytyjskiej marki  Mii w Bodybar. Mii to selektywna marka bazująca wyłącznie na kosmetykach mineralnych, które łączą  w sobie najlepsze składniki, bezkonkurencyjne formuły a także szeroka gamę produktów w uniwersalnych odcieniach.
Dodatkowo business women,chcącym utrzymać idealną sylwetkę,  oferujemy idealne rozwiązanie w postaci porannego treningu personalnego EMS, po którym nasze wizażystki wykonają ekspresowy makijaż dzienny. W Bodybar zadbamy o Ciebie kompleksowo i profesjonalnie!

#beautybar (brwi, rzęsy makijaż, zabiegi na twarz)

 

Long Island
    (Brwi i rzęsy)    

Gin Tonic
(Makijaż i zabiegi na twarz)

Stylizacja oprawy oczu, make up i zabiegi na twarz

Ekspresowy makijaż dzienny (by Mii®)

* realizowany do godziny 14:00

-

59 zł
Makijaż wieczorowy (by Mii®)

-

99 zł
Przedłużenie rzęs 1:1

199 zł

-
Przedłużanie rzęs 2/3 D

259 zł

-
Przedłużanie rzęs 4/5 D

299 zł

-

Przedłużanie rzęs megavolume

349 zł -

Uzupełnienie rzęs 1:1 do 2 tyg. /pow. 2 tyg.

90 zł/ 149 zł -

Uzupełnienie rzęs 2/3: do 2 tyg. /pow. 2 tyg

149 zł/199 zł -

Uzupełnienie rzęs 4/5: do 2 tyg. /pow. 2 tyg

189 zł/ 249 zł -

Uzupełnienie rzęs megavolume: do 2 tyg. /pow.2 tyg

229 zł/ 289 zł -
Zdjęcie rzęs

49 zł

-
Henna rzęs

20 zł

-

Henna brwi

15 zł -

Henna brwi z regulacją

35 zł  

Stylizacja brwi w systemie Brow (by Mii®)

70 zł  

Ekspresowy zabieg na twarz

- 79 zł

Bankietowy zabieg na twarz

- 119 zł

Luksusowy zabieg na twarz

- 149 zł

Eksfoliacja kwasami- dodatek do zabiegu

- 39 zł

Peeling kawitacyjny- dodatek do zabiegu

- 49 zł

Mikrodermabrazja diamentowa- dodatek do zabiegu

- 49 zł

Mikrodermabrazja diamentowa ampułka i maska

- 159 zł

Masaż twarzy

- 69 zł

Konsultacja kosmetyczna przed zabiegiem

- 0 zł