Zespół

Ilona Zapadka

Ilona Zapadka

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej i szkoły kosmetycznej. Stylistka paznokci, stylistka brwi i rzęs. Do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Największą satysfakcję daje jej uśmiech zadowolonej klientki. Zdobywczyni 3 miejsca w konkursie mistrzowie urody 2018. Po godzinach zajmuje się amatorska fotografia:)

Odbyte kursy: 
Kurs przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1 i metody objętościowe. Kurs 1 stopnia makijażu Kryolan. Udział w warsztatach Nail Show manicure hybrydowy, idealny french. Udział w warsztatach "Idealna kępka".
 

Beata Kamińska

Beata Kamińska

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki I Administracji w Poznaniu na kierunku kosmetologia.
Zainteresowanie oraz hobby przekształciło się w jej prace dzięki czemu wkłada dużo serca w to by każdy Klient poczuł sie wyjątkowo w naszym salonie.
Zwolenniczka spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz pasjonatka kuchni azjatyckiej I śródziemnomorskiej. 
 

SEKCJA BEAUTY

Daria Dankiewicz

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia na kierunku kosmetologia w Warszawie. Daria jest osobą  o pozytywnym nastawieniu, kosmetologiem z pasją  i ogromną  wiedzą. Magistrem podologii. Specjalizuje się  w zabiegach  z zakresu kosmetyki białej, kosmetologii estetycznej jak i klasycznej stylizacji paznokci. Do każdego  zabiegu podchodzi bardzo indywidualnie. Uczestniczy w wielu szkoleniach  oraz kongresach. Uwielbia zwierzęta.

Kinga Zdziech

Kinga Zdziech

SEKCJA BEAUTY
Krzysztof Zagórski

Krzysztof Zagórski

TRENER PERSONALNY EMS

Fizjoterapeuta, trener funkcjonalny oraz instruktor siatkówki. Na co dzień studiuje Rehabilitację na ostatnim semestrze  studiów magisterskich na warszawskim AWF. W pracy skupia się na poprawnej technice wykonywanych ćwiczeń oraz odpowiednim motywowaniu swoich podopiecznych. Zależy mu na tym, aby trening wykonany był w 200 procentach. Ze sportem ma do czynienia od dzieciństwa. Swoją przygodę zaczynał od pływania, nart, szermierki, następnie siatkówki, kończąc na siłowni i sportach walki( min.: krav-maga, kick-boxing oraz boks). Jego celem jest zainteresowanie ludzi sportowym trybem życia oraz zwiększaniem świadomości własnego ciała i jego możliwości.

Ukończone kursy: Trening Funkcjonalny „Bodywork” moduł: 1,2,3, Funkcjonalna terapia manualna IPA Poland moduł: 1A i 1B, uczestnictwo w V Ogólnopolskiej Konferencji KINESIOTAPING.     
 

TRENER PERSONALNY EMS

Magdalena Pszczoła

TRENER PERSONALNY

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła kierunek Wychowanie Fizyczne. Zdobyła uprawnienia trenera kulturystyki pod patronatem PZKFiTS oraz tytuł trenera personalnego w Warszawskiej Akademii Sportu. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym oraz siłowym. Ze sportem jest związana od najmłodszych lat. Przez piętnaście lat trenowała wyczynowo piłkę ręczną na poziomie rozgrywek I ligi. Przez cały ten czas zdobywała doświadczenie jako zawodniczka, trenując na różnorodnych obiektach sportowych (hale sportowe, siłownie, teren). Startowała w zawodach krajowych jak również zagranicznych rywalizując o najwyższe miejsca i podium. Przez okres dwóch lat trenowała crossfit. Studia pomogły jej w uporządkowaniu wiedzy. Teraz chcę tą naukę i umiejętności przekazywać innym w roli trenera. Skupia się na ogólnorozwojowym treningu, zaczynając od podstaw ponieważ to właśnie dzięki nim będziesz mogła/mógł pokonywać swoje słabości oraz iść coraz wyżej. Zależy jej na poprawnym wykonywaniu ruchów aby organizm wykształcił oraz zapamiętał prawidłowe wzorce ruchowe.