Zespół

Ilona

Ilona

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej i szkoły kosmetycznej. Stylistka paznokci, stylistka brwi i rzęs. Do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Największą satysfakcję daje jej uśmiech zadowolonej klientki. Zdobywczyni 3 miejsca w konkursie mistrzowie urody 2018. Po godzinach zajmuje się amatorska fotografia:)

Odbyte kursy: 
Kurs przedłużania i zagęszczania rzęs 1:1 i metody objętościowe. Kurs 1 stopnia makijażu Kryolan. Udział w warsztatach Nail Show manicure hybrydowy, idealny french. Udział w warsztatach "Idealna kępka".
 

Beata

Beata

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki I Administracji w Poznaniu na kierunku kosmetologia.
Zainteresowanie oraz hobby przekształciło się w jej prace dzięki czemu wkłada dużo serca w to by każdy Klient poczuł sie wyjątkowo w naszym salonie.
Zwolenniczka spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz pasjonatka kuchni azjatyckiej I śródziemnomorskiej. 
 

Daria

Daria

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia na kierunku kosmetologia w Warszawie. Daria jest osobą  o pozytywnym nastawieniu, kosmetologiem z pasją  i ogromną  wiedzą. Magistrem podologii. Specjalizuje się  w zabiegach  z zakresu kosmetyki białej, kosmetologii estetycznej jak i klasycznej stylizacji paznokci. Do każdego  zabiegu podchodzi bardzo indywidualnie. Uczestniczy w wielu szkoleniach  oraz kongresach. Uwielbia zwierzęta.

Elmira

Elmira

SEKCJA BEAUTY
Andrzej

Andrzej

TRENER PERSONALNY EMS
TRENER PERSONALNY EMS

Magdalena

TRENER PERSONALNY

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła kierunek Wychowanie Fizyczne. Zdobyła uprawnienia trenera kulturystyki pod patronatem PZKFiTS oraz tytuł trenera personalnego w Warszawskiej Akademii Sportu. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym oraz siłowym. Ze sportem jest związana od najmłodszych lat. Przez piętnaście lat trenowała wyczynowo piłkę ręczną na poziomie rozgrywek I ligi. Przez cały ten czas zdobywała doświadczenie jako zawodniczka, trenując na różnorodnych obiektach sportowych (hale sportowe, siłownie, teren). Startowała w zawodach krajowych jak również zagranicznych rywalizując o najwyższe miejsca i podium. Przez okres dwóch lat trenowała crossfit. Studia pomogły jej w uporządkowaniu wiedzy. Teraz chcę tą naukę i umiejętności przekazywać innym w roli trenera. Skupia się na ogólnorozwojowym treningu, zaczynając od podstaw ponieważ to właśnie dzięki nim będziesz mogła/mógł pokonywać swoje słabości oraz iść coraz wyżej. Zależy jej na poprawnym wykonywaniu ruchów aby organizm wykształcił oraz zapamiętał prawidłowe wzorce ruchowe.