Zespół

Katarzyna Słomińska

Katarzyna Słominska

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Pasjonuje się kosmetologią i wszelkimi nowinkami z tej dziedziny. Ukończyła wiele kursów z zakresu kosmetologii i kosmetyki. Jej pasją jest depilacja woskiem. Przez ostatnie 1,5 roku pracowała w SPA na stanowisku kosmetologa. Od dziecka zakochana w zwierzętach. Szczęśliwa posiadaczka Rafiego, Bagiego i Bambi :)   

Odbyte kursy:
LYCON I stopień - depilacja całego ciała, LYCON II stopień - depilacja brazylijska, BROW by Mii- kurs stylizacji brwii, JESSICA- kurs stylizacji paznokci metodą klasyczną i hybyrdową, szkolenie z makijażu dziennego i wieczorowego by Nadziejewiec makeup & retouch, BLACK LASHES - kurs przedłużania rzęs metodą 1:1, Kurs przedłużania rzęs metodą objętościową, SUN FLOWER - kurs przedłużania i stylizacji paznokcia metodą żelową

Katarzyna Wiśniewska

Katarzyna Wisniewska

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Kasia to stylistka paznokci z pasją, która zawsze dba o najdrobniejszy szczegół w swojej pracy. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe nabyła pracując jako trener stylizacji oraz stylistka paznokci w renomowanych warszawskich salonach kosmetycznych. Odbyła liczne szkolenia z zakresu kosmetyki oraz manicure i pedicure. Jest pasjonatką najnowszych trendów w strefie beauty, uczestniczy w kongresach i targach kosmetycznych. Uwielbia podróże, poznawanie nowych miejsc, kultur i smaków.

Joanna Grzeszczyk

Joanna Grzeszczyk

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego na kierunku Zdrowie Publiczne oraz Policealnej Szkoły na kierunku technika kosmetyki w Lublinie. Ukończyła także warszawską szkołę stylizacji paznokci Beauty Lux. Ma za sobą wiele kursów z zakresu profesjonalnej kosmetyki pielęgnacyjnej i nie tylko. Posiada certyfikaty szkoleń marek Mollon, Jessica oraz Lycon. Swoje umiejętności stara się ciągle udoskonalać i poszerzać - ostatnio kończąc szkolenie stylizacji rzęs metodą 1:1 oraz małych objętości.
Ponadto prenumeruje i czerpie najaktualniejszą wiedzę z magazynów branży kosmetycznej oraz targów Beauty.

Karolina Kaczmarczyk

Karolina Kaczmarczyk

SEKCJA BEAUTY

Studentka drugiego roku kosmetologii. Poprzednio studiowała na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, obecnie na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoje kompetencje poszerzyła o szkolenia i warsztaty: Mollon Pro, Jessica – system Jessica, Jessica – system hybrydowy GELeration, Lycon - depilacja stopień 1, Brow by Mii – system stylizacji i pielęgnacji brwi, szkolenie z makijażu dziennego i wieczorowego by Nadziejewiec makeup & retouch, Secret Lashes – stylizacja rzęs metodą 1:1 i 2:1.

Kobiece piękno to jej największa pasja. Szczęśliwa mama niespełna 3 letniej Wiktorii. "

Izabela Sobieszek

Izabela Sobieszek

TRENER PERSONALNY EMS

Instruktor fitness, doradca żywieniowy, suplementacyjny oraz Trener Personalny. Na co dzień prowadzi treningi personalne oraz wspomaga żywieniowo i suplementacyjnie swoich podopiecznych pokazując im jak dzięki niewielkim zmianom mogą odzyskać radość swojego życia i zyskać dodatkową energię. Współpracuje przede wszystkim z kobietami, które chcą zrobić coś dla siebie oraz z tymi, którzy poprzez aktywność fizyczną chcą podnieść jakość swojego życia oraz uzyskać zdrowszą, piękniejszą sylwetkę. Kładzie ogromny nacisk na to, aby każde spotkanie było miło spędzonym czasem, a nie przykrym obowiązkiem. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zmienić długotrwale nawyki i zwiększyć pewność siebie.Iza robi to, ponieważ sama kiedyś potrzebowała takiej pomocy. Wie, jak wiele się zmieniło od momentu, kiedy zaczęła więcej się ruszać i dbać o siebie. Chce pokazać innym, że sport i zdrowe odżywianie to nie tylko ból i wyrzeczenia, ale przede wszystkim ogromna inwestycja w samego siebie, która sprawi, że uśmiech nie będzie chciał zejść z Twojej twarzy.

Odbyte kursy: Trener Personalny lv.4, instruktor EMS, profesjonalny doradca suplementacji, seminarium „Dieta tłuszczowa czy wysokobiałkowa”, Blackroll - prewencja urazów układu ruchu w sporcie, barbell brothers - korekta i poprawa wzorców ruchowych, ogólnopolski zjazd trenerów personalnych, konferencja PEI edycja I i III.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, który Iza udzieliła dla blog trenerguru.pl na temat treningu EMS w Bodybar.

Krzysztof Zagórski

Krzysztof Zagórski

TRENER PERSONALNY EMS

Fizjoterapeuta, trener funkcjonalny oraz instruktor siatkówki. Na co dzień studiuje Rehabilitację na ostatnim semestrze  studiów magisterskich na warszawskim AWF. W pracy skupia się na poprawnej technice wykonywanych ćwiczeń oraz odpowiednim motywowaniu swoich podopiecznych. Zależy mu na tym, aby trening wykonany był w 200 procentach. Ze sportem ma do czynienia od dzieciństwa. Swoją przygodę zaczynał od pływania, nart, szermierki, następnie siatkówki, kończąc na siłowni i sportach walki( min.: krav-maga, kick-boxing oraz boks). Jego celem jest zainteresowanie ludzi sportowym trybem życia oraz zwiększaniem świadomości własnego ciała i jego możliwości.

Ukończone kursy: Trening Funkcjonalny „Bodywork” moduł: 1,2,3, Funkcjonalna terapia manualna IPA Poland moduł: 1A i 1B, uczestnictwo w V Ogólnopolskiej Konferencji KINESIOTAPING.