Zespół

Katarzyna Słomińska

Katarzyna Słominska

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Pasjonuje się kosmetologią i wszelkimi nowinkami z tej dziedziny. Ukończyła wiele kursów z zakresu kosmetologii i kosmetyki. Jej pasją jest depilacja woskiem. Przez ostatnie 1,5 roku pracowała w SPA na stanowisku kosmetologa. Od dziecka zakochana w zwierzętach. Szczęśliwa posiadaczka Rafiego, Bagiego i Bambi :)   

Odbyte kursy:
LYCON I stopień - depilacja całego ciała, LYCON II stopień - depilacja brazylijska, BROW by Mii- kurs stylizacji brwii, JESSICA- kurs stylizacji paznokci metodą klasyczną i hybyrdową, szkolenie z makijażu dziennego i wieczorowego by Nadziejewiec makeup & retouch, BLACK LASHES - kurs przedłużania rzęs metodą 1:1, Kurs przedłużania rzęs metodą objętościową, SUN FLOWER - kurs przedłużania i stylizacji paznokcia metodą żelową

Katarzyna Wiśniewska

Katarzyna Wisniewska

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Kasia to stylistka paznokci z pasją, która zawsze dba o najdrobniejszy szczegół w swojej pracy. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe nabyła pracując jako trener stylizacji oraz stylistka paznokci w renomowanych warszawskich salonach kosmetycznych. Odbyła liczne szkolenia z zakresu kosmetyki oraz manicure i pedicure. Jest pasjonatką najnowszych trendów w strefie beauty, uczestniczy w kongresach i targach kosmetycznych. Uwielbia podróże, poznawanie nowych miejsc, kultur i smaków.

Olga Bilyk

Olga Bilyk

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Akademii Pedagogicznej. Ukończyła szkołę stylizacji paznokci Podoestet na Ukrainie. Jej praca to jej pasja. Uważa, że idealnie wykonany manicure lub pedicure może w znaczący sposób wpłynąć na poprawę nastroju każdej kobiety. Dlatego też każdego dnia wykonuje swoją pracę z olbrzymią precyzją , starannością i zaagażowaniem. Nieustannie udoskonala i poszerza swoje umiejętności  - ostatnio kończąc szkolenie  pierwszego stopnia depilacji Lycon.

 

Karolina Kaczmarczyk

Karolina Kaczmarczyk

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunku kosmetologia. Swoje kompetencje poszerzyła o szkolenia i warsztaty: Mollon Pro, Jessica – system Jessica, Jessica – system hybrydowy GELeration, Lycon - depilacja stopień 1, Brow by Mii – system stylizacji i pielęgnacji brwi, szkolenie z makijażu dziennego i wieczorowego by Nadziejewiec makeup & retouch, Secret Lashes – stylizacja rzęs metodą 1:1 i 2:1.

Kobiece piękno to jej największa pasja. Szczęśliwa mama małej letniej Wiktorii. 

Julia Malinowska

Julia Malinowska

SEKCJA BEAUTY

Studentka Wyższej Szkoły Inżynierii I Zdrowia na kierunku kosmetologia w Warszawie. Młoda stylistka paznokci, która swoją pasję zaczęła rozwijać już na etapie gimnazjalnym. Najbardziej lubi podejmować się wszelkiego rodzaju zdobieniom ręcznym. Zawsze jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w tym zakresie. Osoba bardzo otwarta i kontaktowa. Kocha pracę z ludźmi, a w szczególności z dziećmi. Instruktorka harcerska ZHP, która od lat stara się wychowywać swoich podopiecznych. Kocha naturę, góry, a w szczególności lasy, w których spędza co roku miesiąc wakacji. 

Ukończone kursy: Basic Almond&Oval Gel Technique Indigo, pierwszy stopień depilacji Lycon

Izabela Sobieszek

Izabela Sobieszek

TRENER PERSONALNY EMS

Instruktor fitness, doradca żywieniowy, suplementacyjny oraz Trener Personalny. Na co dzień prowadzi treningi personalne oraz wspomaga żywieniowo i suplementacyjnie swoich podopiecznych pokazując im jak dzięki niewielkim zmianom mogą odzyskać radość swojego życia i zyskać dodatkową energię. Współpracuje przede wszystkim z kobietami, które chcą zrobić coś dla siebie oraz z tymi, którzy poprzez aktywność fizyczną chcą podnieść jakość swojego życia oraz uzyskać zdrowszą, piękniejszą sylwetkę. Kładzie ogromny nacisk na to, aby każde spotkanie było miło spędzonym czasem, a nie przykrym obowiązkiem. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie zmienić długotrwale nawyki i zwiększyć pewność siebie.Iza robi to, ponieważ sama kiedyś potrzebowała takiej pomocy. Wie, jak wiele się zmieniło od momentu, kiedy zaczęła więcej się ruszać i dbać o siebie. Chce pokazać innym, że sport i zdrowe odżywianie to nie tylko ból i wyrzeczenia, ale przede wszystkim ogromna inwestycja w samego siebie, która sprawi, że uśmiech nie będzie chciał zejść z Twojej twarzy.

Odbyte kursy: Trener Personalny lv.4, instruktor EMS, profesjonalny doradca suplementacji, seminarium „Dieta tłuszczowa czy wysokobiałkowa”, Blackroll - prewencja urazów układu ruchu w sporcie, barbell brothers - korekta i poprawa wzorców ruchowych, ogólnopolski zjazd trenerów personalnych, konferencja PEI edycja I i III.

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, który Iza udzieliła dla blog trenerguru.pl na temat treningu EMS w Bodybar.

Krzysztof Zagórski

Krzysztof Zagórski

TRENER PERSONALNY EMS

Fizjoterapeuta, trener funkcjonalny oraz instruktor siatkówki. Na co dzień studiuje Rehabilitację na ostatnim semestrze  studiów magisterskich na warszawskim AWF. W pracy skupia się na poprawnej technice wykonywanych ćwiczeń oraz odpowiednim motywowaniu swoich podopiecznych. Zależy mu na tym, aby trening wykonany był w 200 procentach. Ze sportem ma do czynienia od dzieciństwa. Swoją przygodę zaczynał od pływania, nart, szermierki, następnie siatkówki, kończąc na siłowni i sportach walki( min.: krav-maga, kick-boxing oraz boks). Jego celem jest zainteresowanie ludzi sportowym trybem życia oraz zwiększaniem świadomości własnego ciała i jego możliwości.

Ukończone kursy: Trening Funkcjonalny „Bodywork” moduł: 1,2,3, Funkcjonalna terapia manualna IPA Poland moduł: 1A i 1B, uczestnictwo w V Ogólnopolskiej Konferencji KINESIOTAPING.