Zespół

Katarzyna Słomińska

Katarzyna Słominska

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Pasjonuje się kosmetologią i wszelkimi nowinkami z tej dziedziny. Ukończyła wiele kursów z zakresu kosmetologii i kosmetyki. Jej pasją jest depilacja woskiem. Przez ostatnie 1,5 roku pracowała w SPA na stanowisku kosmetologa. Od dziecka zakochana w zwierzętach. Szczęśliwa posiadaczka Rafiego, Bagiego i Bambi :)   

Odbyte kursy:
LYCON I stopień - depilacja całego ciała, LYCON II stopień - depilacja brazylijska, BROW by Mii- kurs stylizacji brwii, JESSICA- kurs stylizacji paznokci metodą klasyczną i hybyrdową, szkolenie z makijażu dziennego i wieczorowego by Nadziejewiec makeup & retouch, BLACK LASHES - kurs przedłużania rzęs metodą 1:1, Kurs przedłużania rzęs metodą objętościową, SUN FLOWER - kurs przedłużania i stylizacji paznokcia metodą żelową

Ilona Zapadka

Ilona Zapadka

SEKCJA BEAUTY
Olga Bilyk

Olga Bilyk

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Akademii Pedagogicznej. Ukończyła szkołę stylizacji paznokci Podoestet na Ukrainie. Jej praca to jej pasja. Uważa, że idealnie wykonany manicure lub pedicure może w znaczący sposób wpłynąć na poprawę nastroju każdej kobiety. Dlatego też każdego dnia wykonuje swoją pracę z olbrzymią precyzją , starannością i zaagażowaniem. Nieustannie udoskonala i poszerza swoje umiejętności  - ostatnio kończąc szkolenie  pierwszego stopnia depilacji Lycon.

 

Julia Malinowska

Julia Malinowska

SEKCJA BEAUTY

Studentka Wyższej Szkoły Inżynierii I Zdrowia na kierunku kosmetologia w Warszawie. Młoda stylistka paznokci, która swoją pasję zaczęła rozwijać już na etapie gimnazjalnym. Najbardziej lubi podejmować się wszelkiego rodzaju zdobieniom ręcznym. Zawsze jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w tym zakresie. Osoba bardzo otwarta i kontaktowa. Kocha pracę z ludźmi, a w szczególności z dziećmi. Instruktorka harcerska ZHP, która od lat stara się wychowywać swoich podopiecznych. Kocha naturę, góry, a w szczególności lasy, w których spędza co roku miesiąc wakacji. 

Ukończone kursy: Basic Almond&Oval Gel Technique Indigo, pierwszy stopień depilacji Lycon

Beata Kamińska

Beata Kamińska

SEKCJA BEAUTY

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki I Administracji w Poznaniu na kierunku kosmetologia.
Zainteresowanie oraz hobby przekształciło się w jej prace dzięki czemu wkłada dużo serca w to by każdy Klient poczuł sie wyjątkowo w naszym salonie.
Zwolenniczka spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz pasjonatka kuchni azjatyckiej I śródziemnomorskiej. 
 

Krzysztof Zagórski

Krzysztof Zagórski

TRENER PERSONALNY EMS

Fizjoterapeuta, trener funkcjonalny oraz instruktor siatkówki. Na co dzień studiuje Rehabilitację na ostatnim semestrze  studiów magisterskich na warszawskim AWF. W pracy skupia się na poprawnej technice wykonywanych ćwiczeń oraz odpowiednim motywowaniu swoich podopiecznych. Zależy mu na tym, aby trening wykonany był w 200 procentach. Ze sportem ma do czynienia od dzieciństwa. Swoją przygodę zaczynał od pływania, nart, szermierki, następnie siatkówki, kończąc na siłowni i sportach walki( min.: krav-maga, kick-boxing oraz boks). Jego celem jest zainteresowanie ludzi sportowym trybem życia oraz zwiększaniem świadomości własnego ciała i jego możliwości.

Ukończone kursy: Trening Funkcjonalny „Bodywork” moduł: 1,2,3, Funkcjonalna terapia manualna IPA Poland moduł: 1A i 1B, uczestnictwo w V Ogólnopolskiej Konferencji KINESIOTAPING.