laminacja brwi mokotów

Laminacja brwi

Brwi są początkiem wszystkiego – mogą nadać charakter nawet najbardziej neutralnej w odbiorze twarzy. Brwi są dla twarzy jak rama dla obrazu, mogą sprawić, że nasza twarz będzie bardziej wyrazista, a oczy zyskają odpowiednio zarysowaną oprawę.
Jednak bardzo często zapominamy o odpowiednim dbaniu o nasze brwi, a błędy lat młodości niejednokrotnie odcisnęły tak silne piętno na kształcie naszych brwi, że same nie jesteśmy w stanie nad tym zapanować.

Z tego powodu kobiety coraz częściej decydują się na profesjonalną stylizacje brwi. W Studio Bodybar na Mokotowie wykonujemy stylizację brwi Brow Shape, którą można poszerzyć o laminację brwi. Zabieg laminacji brwi na Mokotowie wybierają Panie, których brwi są nieujarzmione: włoski są niesforne i źle się układają. 

Na czym zatem polega laminacja brwi i w jakich sytuacjach powinnyśmy się na nią decydować?

Laminacja brwi to zaawansowana forma stylizacji, która pozwala na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków. Ponadto laminowanie brwi intensywnie je regeneruje i odżywia, dzięki czemu możemy uzyskać efekt pogrubienia.

Podczas zabiegu laminacji brwi na  włoski nakładany jest specjalny preparat – botox, którego zadaniem jest działanie okluzyjne, czyli otulenie włosków. Botox wypełnia spoiwo pomiędzy łuskami, poprawiając tym samym kondycję i elastyczność włosków oraz przywracając im właściwe natłuszczenie i blask.
W tym czasie stylistka nadaje włoskom odpowiedni kierunek i układa je.
Laminacja brwi z wykorzystaniem botoxu to nie tylko ujarzmienie niesfornych włosków, ale również głęboko odżywcza kuracja. W botoxie możemy znaleźć takie składniki jak woda różana, olej jojoba, makadamia, ekstrakt z bambusa, witaminy z grupy B, A, F, E.

W Bodybar na Mokotowie, poza laminacją brwi rekomendujemy najczęściej wykonanie całej stylizacji brwi Brow Shape, która składa się z 5 kroków:

  1. Konsultacja, mająca na celu poznanie Twoich potrzeb związanych z kształtem i kolorem brwi.
  2. Mapowanie brwi – precyzyjne wypracowanie kształtu twoich brwi.
  3. Koloryzacja - zastosowanie henny pudrowej marki Ellebana, dzięki której nadajemy wymarzony kolor Twoim włoskom.
  4. Depilacja – pozbycie się niechcianych włosków z określonych w mapowaniu obszarów.
  5. Makijaż - dopracowanie stylizacji. 

Laminacja brwi jest dla osób, które borykają się z niesfornymi włoskami, nie układającymi się w jednym kierunku. Jest dla osób z cienkimi i wąskimi brwiami, których włoski są sztywne.