laminowanie rzęs w Warszawie

Laminowanie rzęs w Bodybar

Rzęsy stanowią oprawę naszego oka. Ciemne, długie i gęste gwarantują wyraziste spojrzenie oraz przyciągają uwagę. Właśnie z tego powodu tak bardzo chcemy o nie dbać. Przedłużanie rzęs jest jednym ze sposobów zafundowania sobie idealnego wyglądu oka. To jednak niejedyna metoda. Poznaj laminowanie rzęs w połączeniu z ich liftingiem i ciesz się oszałamiającym, naturalnym efektem. Zobacz, na czym polega laminowanie rzęs.

Laminowanie rzęs – na czym polega zabieg?

Laminowanie rzęs to metoda ich odżywiania. Podczas zabiegu używana jest keratyna, która trwale podkręca, odżywia i pogrubia włoski. Metoda ta często łączona jest z liftingiem rzęs. Efektem zabiegu jest uniesienie i trwałe podkręcenie rzęs. Dodatkowo można je także zafarbować henną. Dzięki temu używanie tuszu nie będzie już konieczne. Jeśli więc chcesz podkreślić swoje rzęsy, a równocześnie zadbać o naturalny efekt – zdecyduj się na laminowanie oraz lifting.

Zabieg jest bezpieczny i relaksujący. Rozpoczyna się od odtłuszczenia rzęs i umieszczania pod oczami odpowiednich płatków, by uniknąć sklejania się dolnych i górnych włosków. W kolejnym etapie wykonywane są czynności, związane z liftingiem rzęs. Stylistka dobiera odpowiedni silikonowy wałeczek, a później nakłada odżywcze preparaty, by uzyskać pożądane podkręcenie. Następnie na rzęsy nakładana jest henna – nie jest to krok obowiązkowy i zależy od preferencji klientek. Na końcu na włoski nakładana jest keratyna, która odżywia oraz wyraźnie pogrubia rzęsy.

Czas trwania i efekty laminowania rzęs

Zabieg laminowania rzęs w połączeniu z liftingiem trwa średnio 60 minut. W tym czasie możesz się zrelaksować. Niektóre panie są w stanie nawet uciąć sobie drzemkę. Po zabiegu należy unikać kontaktu z wodą przez 24h. Dotyczy to zarówno intensywnego mycia twarzy, jak i korzystania z basenu czy sauny. Po tym okresie możesz już swobodnie moczyć rzęsy oraz korzystać z mascary, jeśli zachodzi taka potrzeba. Efekt laminowania i liftingu rzęs utrzymuje się od 6 do 8 tygodni. W tym czasie możesz cieszyć się idealnymi, naturalnymi, podkręconymi i pogrubionymi rzęsami. Sama będziesz zaskoczona tym, jak pięknie mogą wyglądać Twoje naturalne włoski!

Ile kosztuje laminowanie rzęs?

W studio Bodybar oferujemy laminowanie rzęs w połączeniu z ich liftingiem. Podczas zabiegów korzystamy z produktów marki Ellebana – światowego lidera w pielęgnacji brwi i rzęs. Lifting rzęs z laminowaniem i henną to koszt 149 zł (z kartą Bodybar – 139 zł). Zabieg z dodatkowym botoxem na rzęsy kosztuje 199 zł (z kartą Bodybar – 189 zł).

Laminowanie rzęs to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy stawiają na naturalny wygląd. Uzyskaj piękne spojrzenie dzięki trwałemu podkręceniu włosków. Już dziś zapisz się na profesjonalny zabieg laminowania rzęs i brwi w Bodybar na Mokotowie. Zapraszamy!