Architect Peel – skuteczny zabieg na rozszerzone pory

architect peel

 

Rozszerzone pory to problem, który dotyczy wielu osób. Wbrew pozorom borykają się z nim nie tylko kobiety, posiadające cerę tłustą, skłonną do niedoskonałości. Również skóra dojrzała często musi zmierzyć się z tym kłopotem. Na szczęście teraz możesz poddać się zabiegowi na rozszerzone pory w naszym salonie na Mokotowie! Sprawdź, jak działa Architect Peel i zapisz się na niego już dziś! 11

Architect Peel – działanie

Zabieg Architect Peel to absolutna nowość w Bodybar. Dedykowany jest przede wszystkim osobom, borykającym się z problemami rozszerzonych porów. Problem ten często pojawia się z czasem i jest efektem ubytku kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność oraz jędrność skóry. Do rozszerzania ujść gruczołów łojowych może też dochodzić pod wpływem zmian hormonalnych podczas menopauzy. Na tę kwestię mają także wpływ deficyty w obrębie rusztowania podskórnego, a nawet grawitacja. 
Architect Peel jest więc zabiegiem, niwelującym rozszerzone pory skóry dojrzałej. Ma działanie pobudzające produkcję kolagenu XVIII, co skutkuje:

  • wygładzeniem struktury skóry, 
  • redukcją zmarszczek,
  • napięciem i ujędrnieniem, 
  • zwężeniem porów.

Skuteczność tej metody możesz teraz sprawdzić na własnej skórze. Skontaktuj się z nami i umów się na zabieg już dziś!

Dlaczego Architect Peel działa?

Skuteczność zabiegu Architect Peel wynika z efektywności składników, obecnych w preparatach, wykorzystywanych do jego przeprowadzenia. W produktach połączono m.in. aż trzy glinki: żółtą, czerwoną i białą o działaniu łagodzącym, zwężającym pory, oczyszczającym i uzupełniającym mikroelementy w skórze. Ponadto wykorzystano:

  • wysokie stężenie kwasów huminowych, które głęboko oczyszczają i długotrwale nawilżają skórę,
  • olejek z czarnuszki, wiesiołka oraz pestek malin o działaniu odżywiającym i zwiększającym elastyczność skóry. Olejki te chronią też cerę przed działaniem wolnych rodników, 
  • korę drzewa mahoniowego o właściwościach, pobudzających produkcję kolagenu XVIII. 

Achitect Peel w Bodybar na Mokotowie – przebieg zabiegu

Architect Peel to zabieg całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Zwykle trwa około 40-60 minut. Rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry z makijażu oraz codziennych zabrudzeń. Następnie wykonywany jest detox peeling, przygotowujący cerę do kolejnych etapów zabiegu. Krok ten polega na złuszczeniu martwego naskórka bez zaczerwienień i podrażnień skóry. Po takim peelingu skóra jest dokładnie oczyszczona, a przy tym nawilżona.
W kolejnym kroku kosmetolog nakłada na twarz Klientki skoncentrowane serum, zawierające wysokie stężenie składników aktywnych. Dzięki wcześniejszemu złuszczeniu skóry, składniki wnikają w głąb i stymulują procesy, odpowiedzialne na rusztowanie podskórne. 
Zabieg wieńczy multiaktywna maska, bogata w kwasy huminowe oraz kompleks trzech glinek. Na tym etapie skóra ulega detoksykacji, pory są zwężone, a cera wygładzona. Zawarte w maseczce ekstrakty z alibicji jedwabnej i krwawnika regulują procesy naprawcze skóry. Efekt? Idealnie gładka i odżywiona cera bez rozszerzonych porów!

Architect Peel – cena zabiegu

Pozbycie się rozszerzonych porów i płytkich zmarszczek stanowi prawdziwe wyzwanie dla codziennej pielęgnacji. Właśnie z tego powodu warto od czasu do czasu zdecydować się na profesjonalny zabieg na twarz. Architect Peel w naszym salonie kosmetycznym króluje już od początku września! Jedna sesja to koszt 250 zł. Oczywiście, karta Bodybar uprawnia Cię do zniżki również na Architect Peel. Nie zwlekaj – już dziś umów się na zabieg i zapomnij o rozszerzonych porach. Zapraszamy!