depilacja bikini woskiem

Depilacja bikini – bikini klasyczne, francuskie, brazylijskie

Depilacja bikini stała się już codziennością. Coraz więcej kobiet i mężczyzn decyduje się na takie zabiegi. W naszym salonie oferujemy depilację bikini zarówno dla pań, jak i panów. W tym artykule skupimy się na usuwaniu niechcianych włosków u kobiet. Z pewnością wiele osób słyszało o depilacji klasycznej, francuskiej czy brazylijskiej. Postanowiliśmy odpowiedzieć na pytanie, czym różnią się te rodzaje depilacji bikini.

Depilacja bikini woskiem – bikini klasyczne

Bikini klasyczne to propozycja odpowiednia dla kobiet w każdym wieku. Doskonale sprawdza się wówczas, gdy poddajemy się takiemu zabiegowi po raz pierwszy. Często budzi on wiele emocji – od strachu przed bólem aż po skrępowanie. Tymczasem depilacja woskiem nie jest tak straszna, jak może się wydawać! W naszym salonie zabieg ten wykonywany jest z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu, ze szczególnym naciskiem na zniwelowanie bólu. Bikini klasyczne to usunięcie włosków z pachwin do linii majtek. To idealny zabieg dla osób, planujących wakacje w nadmorskich kurortach czy odwiedzanie basenów. Może również stanowić wstęp do kolejnych depilacji – bikini klasycznego czy francuskiego. Zabieg wykonywany jest z wykorzystaniem wosku Hot Wax Lycon i kosztuje 69 zł z kartą Bodybar.

Depilacja woskiem – bikini francuskie

Bikini francuskie doskonale sprawdzi się u kobiet, chcących pozbyć się nieco więcej owłosienia, a równocześnie mniej odpornych na ból niż w przypadku bikini brazylijskiego. Zabieg ten można traktować również jako przejściowy pomiędzy bikini klasycznym a bikini brazylijskim. Polega on na usunięciu włosków z bikini, linii majtek oraz częściowo ze wzgórka łonowego, pozostawiając wąski pasek. Depilacja francuska wykonywana jest z użyciem wosku Hot Wax Lycon, który pozwala na precyzyjne usunięcie zbędnego owłosienia. Zabieg kosztuje 119 zł z kartą Bodybar i przeprowadzany jest przez doświadczonych specjalistów.

Depilacja woskiem – bikini brazylijskie

Bikini brazylijskie to propozycja dla najbardziej odważnych kobiet, lubiących idealnie gładką skórę. Polega on na całkowitym usunięciu włosków z pachwin, linii majtek, wzgórka łonowego oraz spomiędzy pośladków. Jeśli decydujesz się na depilację bikini po raz pierwszy, bikini brazylijskie może okazać się niezbyt trafionym pomysłem. Jest to zabieg, który pomimo starań, często bywa bolesny i mało komfortowy dla osób początkujących. Efekty są jednak zaskakujące – dzięki takiej depilacji możesz pożegnać się z włoskami na długie tygodnie! Depilacja brazylijska to koszt 280 zł z kartą Bodybar.

Wosk Hot Wax Lycon – co to takiego?

Depilacja bikini w naszym salonie wykonywana jest przy pomocy wosku Hot Wax Lycon, warto więc pokrótce scharakteryzować ten produkt. Jest to wysokiej jakości wosk kosmetyczny, uważany za idealny do depilacji delikatnych części ciała, takich jak twarz, pachy czy właśnie bikini. Jego użycie nie wymaga korzystania z dodatkowych pasków, a usuwanie nadmiernego owłosienia jest bardzo precyzyjne. Wosk Hot Wax Lycon daje możliwość wielokrotnego nakładania produktu na to samo miejsce, co gwarantuje dokładne usunięcie włosków i idealnie gładką cerę. Kosmetyk osłabia cebulki włosów i sprawia, że każda kolejna depilacja jest mniej bolesna. Dodatkowo subtelnie pielęgnuje skórę, dzięki zawartości składników naturalnych.

Depilacja bikini to zabieg, który sprawia, że czujemy się pewnie i komfortowo. Jeśli chcesz pozbyć się zbędnego owłosienia, koniecznie umów się już dziś! Gwarantujemy skuteczność i profesjonalizm. Zapraszamy!