Modne kolory na paznokciach - trendy jesień zima 2021/2022

Delikatna jesień 

Niepomalowane paznokcie to coś, co wielu może się wydawać nieprawdopodobne, a nawet niedorzeczne. Wiemy jednak, że są też pasjonaci paznokci w stylu saute. Okazało się, że gładkie paznokcie lub z lakierem bezbarwnym/ odżywką opanowały świat beauty. Delikatne paznokcie można również wyrazić za pomocą manicure french. Może to być klasyczny french albo urozmaicony niekonwencjonalnym kolorem- złotym, niebieskim, metalicznym. Zachowana zostaje delikatność z nutką ekstrawagancji. Wszystko dla fanek uniwersalnych paznokci, pasujących do każdej stylizacji.

 

kolorowy french
różowy french

Kolory jesieni

W tym sezonie nie można zapomnieć o jesiennych, intensywnych kolorach. Będzie powrót do klasycznej czerwieni- uwielbianej przez większość kobiet.

Ważne, by czerwień i inne kolory były mieniące.

To nie sezon matowych paznokci, tej jesieni musi się błyszczeć!

Kolejne kolory, na które warto się decydować to zdecydowanie śliwka i wiśnia. Są to kolory, które rewelacyjnie wpisują się w jesienny klimat. Dodają stylizacji szyku i elegancji. Są jednak zarezerwowane dla krótkich paznokci. Inspiracją do jesiennego manicure i pedicure zostały mieniące się drobinkami kamienie szlachetne.

Kolory szmaragdu, ametystu, bursztynu, topazu to zdecydowanie hity tego sezonu.

szmaragd
śliwka
czerwony manicure

Nietuzinkowe trendy jesieni 

Wzorki, zdobienia, połączenia niestandardowe. Tym razem na pewno warto decydować się na różnorodność jaką mogą być np. swirl nails w stylu lat ’70. Są to kolorowe, zakręcone wzory przypominające trochę wzory psychodeliczne. Kolorystyka jest dowolna, im bardziej retro- tym lepiej!

Dla fanów błyskotek dobra wiadomość- metaliczne srebro, złoto, różowe złoto to zdecydowanie hit tego sezonu! Nowym trendem jest manicure nakrapiany, który polega na umieszczeniu nieregularnych, naturalnie rozproszonych kropek na paznokciach. #Specklednails lub #stonenails to hasztagi, pod którymi znaleźć możecie przykładowe stylizacje z wykorzystaniem wzoru „przepiórczych jajek”. 

Były kropeczki, czas na geometrię. Wzory w stylu Pucciego zaczynają dominować w świecie manicure. Geometryczne, wielokolorowe stylizacje paznokci wybierane są i zapewne będą przez coraz większą rzeszę zwolenniczek. 

Jaka nietuzinkowość na paznokciach jeszcze nas czeka? YIN &YANG! W całej nietuzinkowości nie może go zabraknąć. Znak, który łączy to, co wydaje się nie do połączenia. Znak, który uświadamia, jak ważna jest równowaga podczas mieszania się różnych sił i emocji. 

Wzorki Pucciego
metaliczny róż
Wzorki Pucciego
yin yang