trening EMS w Warszawie

Trening EMS w Warszawie alternatywą dla siłowni?

Czy w dużych miastach - takich jak Warszawa - trening EMS na dobre zajmie dotychczasowe miejsce siłowni? Nie da się ukryć, że funkcjonowanie w czasach pandemii zmusiło nas do wprowadzenia wielu istotnych zmian w codziennym życiu. Zaczęliśmy bardziej skupiać się na naszym bezpieczeństwie i sterylności miejsc, które odwiedzamy. Pandemia wprowadziła nieodwracalne zmiany w dotychczasowym sposobie życia i zamiast z tym walczyć – powinniśmy zwrócić uwagę na pozytywne strony tej sytuacji.

Trening EMS w Bodybar może stanowić idealną alternatywę dla treningów na siłowni dla wszystkich tych, którzy cenią sobie poczucie bezpieczeństwa. W naszym studio zachowujemy największe możliwe środki ostrożności i sterylności. Trening jest w pełni kameralny - odbywa się 1 x 1 z trenerem personalnym, bez obecności innych ćwiczących obok – istotna różnica w stosunku do treningu na siłowni. Nie musimy również przejmować się tym, czy maszyna została dokładnie zdezynfekowana po poprzednim kliencie, nie mówiąc o szafkach czy toaletach - a także, czy zachowane są limity klientów (1 klient na 7m2)! 

Sprzęt i kamizelki używane do treningu EMS w Bodybar są dokładnie odkażane po każdym kliencie, w sali treningowej włączony jest specjalistyczny tunelowy sterylizator powietrza z technologią promieniowania UVC, a powierzchnia salonu jest codziennie całościowo ozonowana. Zatem w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa, trening EMS w Bodybar stanowi jedną z bezpieczniejszych dostępnych form treningu.

Zalety treningu EMS w Bodybar w Warszawie

Poza kwestiami bezpieczeństwa i kameralnością treningu jest jeszcze wiele innych powodów, dla których popularność treningu EMS w Warszawie ciągle rośnie:

  • oszczędność czasu – sesja treningowa trwa jedynie 30 minut,
  • stymulacja mięśni głębokich od pierwszych sekund treningu,
  • trening prowadzony przez trenera personalnego dostosowany w pełni do naszych potrzeb i możliwości,
  • dla osób po kontuzjach lub z bólami kręgosłupa: trening EMS łagodzi te bóle i wzmacnia mięśnie pleców nie obciążając stawów,
  • poprawa kondycji oraz ogólnej sprawności fizycznej,
  • efekty widoczne po 4/6 tygodniach (przy ćwiczeniach dwa razy w tygodniu!).


Czy nie brzmi to zatem jak połączenie idealne – trening EMS w studio Bodybar w Warszawie gwarantujący maksymalne bezpieczeństwo i efekty dla każdego ćwiczącego?
Przekonaj się i umów trening pokazowy już dziś!