Henna brwi- zabieg ponadczasowy

henna brwi warszawa

 

Idealne brwi to od kilku sezonów obiekt pożądania wielu kobiet. Niektóre panie starają się na własną rękę stylizować brwi w domu. Efekty takiej stylizacji są różne, a jej trwałość – dyskusyjna. Jeśli zależy Ci na doskonałym i długotrwałym rezultacie, postaw na profesjonalną usługę! Umów się na hennę brwi. Dzięki temu zabiegowi zyskasz piękną oprawę oka i wyraziste spojrzenie. Sprawdź, czym jest henna brwi i dlaczego warto się na nią zdecydować.

CZYM JEST HENNA BRWI?

Wyjątkowa dbałość o kondycję brwi już na dobre zagościła w mieście Warszawa, a henna brwi i popularność, jaką cieszy się ten zabieg – jest tylko tego potwierdzeniem. Henna brwi to inaczej koloryzacja brwi – nadawanie im wymarzonego koloru. Aktualnie na rynku dostępna jest szeroka gama produktów dedykowanych do stylizacji brwi, przede wszystkim do nadawania im odpowiedniego koloru – kredki, cienie, pomady - nie każdy jednak dysponuje odpowiednią ilością czasu i wiedzy, które są niezbędne do zachowania brwi w idealnym stanie. Doświadczone stylistki potrafią dobrać taki kolor henny, który będzie najodpowiedniejszy do odcienia naszej cery i koloru oczu.

CZY SAMA HENNA BRWI JEST WYSTARCZAJĄCA?

To zależy. Jeżeli nasze brwi z natury mają idealny kształt i jedyne czego im potrzeba to kolor – oferowana w mieście Warszawa henna brwi będzie wystarczająca. Jeżeli jednakże borykamy się z niesfornymi włoskami rosnącymi poza linią brwi – rekomendowane jest wykonywanie henny brwi z regulacją. Regulacja brwi najczęściej wykonywana jest przy użyciu wosku, jednakże stylistki brwi często wspomagają się pęsetą. Wykonany w ten sposób zabieg pozwala cieszyć się zadbanymi brwiami przez okres do dwóch tygodni.

A MOŻE PROFESJONALNA STYLIZACJA BRWI?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientek, wprowadziliśmy w Bodybar profesjonalny system stylizacji brwi BROW SHAPE. Jest on jednym z najbardziej profesjonalnych i kompleksowych zabiegów stylizacji brwi dostępnych na polskim rynku. Obejmuje 5 niezbędnych kroków:

  • KROK I. Przeprowadzenie konsultacji z klientką w celu poznania jej preferencji dotyczących wymarzonego kształtu i koloru brwi
  • KROK II. Mapowanie, czyli rozrysowanie linii nadających kształt brwi zgodnie z zachowaniem niezbędnych zasad geometrii twarzy
  • KROK III. Koloryzacja henną pudrową australijskiej marki Elleebana - będącej liderem rynku
  • KROK IV. Bezbolesna regulacja woskiem 
  • KROK V. Makijaż brwi dla podkreślenia osiągniętych efektów

Brwi wystylizowane w ten sposób utrzymują swój wygląd nawet do czterech tygodni, bez konieczności uzupełnienia w tym czasie ubytków w kolorze! Niesforne i bezkształtne brwi już nigdy więcej nie będą stanowiły problemu, dzięki zabiegowi Brow Shape. W naszym salonie oferujemy również zabieg laminowania brwi jako dodatku do usługi stylizacji – dzięki niemu, brwi, oprócz idealnego wyglądu, zostaną maksymalnie odżywione.

Oferowana w salonach urody w mieście Warszawa henna brwi z regulacją nie jest wystarczająca? Zapisz się już na Nasz zabieg Brow Shape, aby w końcu stać się posiadaczką wymarzonych brwi! W Bodybar zadbasz o siebie kompleksowo, zatem może oprócz Brow Shape zdecydujesz się na depilację woskiem, zabieg na twarz lub laminację rzęs?


autor: Magdalena Kołodziejczyk