Idealny zabieg na lato

lifting rzęs Warszawa

Bycie kobietą jest wspaniałe - nieograniczony wachlarz możliwych do wykonania usług w salonach piękności, nieskończone ilości kolorów lakierów do paznokci, eksperymentowanie z wyglądem. Różnimy się od siebie i jednocześnie łączy Nas jedno – wszystkie pragniemy wyglądać nieziemsko. Zadbana cera, zdrowe ciało, pomalowane paznokcie… i przyciągające uwagę spojrzenie. Szukając alternatywy do przedłużania rzęs – szczególnie w lato – natknęliśmy się na idealny zabieg, jaki oferuje nam Warszawa - LIFTING RZĘS.

CZYM JEST LIFTING RZĘS?

ALTERNATYWĄ DO ZALOTKI – obawiasz się, że przez nieumiejętne zastosowanie zalotki zniszczysz swoje naturalne rzęsy? Nie ryzykuj – w końcu oprawa oczu jest centralnym punktem naszego wyglądu. Każdy dodatkowy krok przy porannym makijażu zabiera Ci cenne minuty? Coraz więcej salonów kosmetycznych w mieście Warszawa oferuje lifting rzęs jako idealną alternatywę dla zalotki i sposób na zaoszczędzenie czasu rano – już nie musisz używać tuszu do rzęs!
TRWAŁYM UNIESIENIEM I PODKRĘCENIEM RZĘS – przy użyciu specjalnych silikonowych wałeczków stylistka, wykonująca lifting rzęs nawija nasze rzęsy, a następnie nakłada na nie specjalne odżywcze preparaty. Efektem końcowym wykonywanego w ten sposób zabiegu jest trwałe podkręcenie rzęs – właśnie jak po użyciu zalotki. 
ZABIEGIEM PRZY UŻYCIU PRODUKTÓW NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI – w naszym studio Bodybar, znajdującym się w mieście Warszawa, lifting rzęs wykonujemy, używając produktów najwyższej jakości australijskiej marki Elleebana – będącej liderem na rynku. 

CZYM JEST LAMINACJA RZĘS?

KERATYNOWYM LIFTINGIEM RZĘS – który obok trwałego uniesienia i podkręcenia rzęs uzyskanego przy wykonywaniu samego liftingu rzęs, odżywia naturalne rzęsy, uzupełnia ich braki i często mocno pogrubia. Jak z samej nazwy wynika, jest to zabieg z użyciem keratyny, wpływającej na odżywienie włosków. 
ALTERNATYWĄ DLA PRZEDŁUŻANIA RZĘS – chciałabyś uzyskać efekt podkreślonego spojrzenia jak przy przedłużonych rzęsach, jednak obawiasz się tak inwazyjnej metody? Denerwuje Cię, że przedłużone rzęsy wypadają, pozostawiając ubytki? Laminacja rzęs będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, ponieważ:

  •  to nieinwazyjna metoda,
  •  jest bardziej atrakcyjna cenowo w porównaniu z objętościowymi metodami zagęszczania rzęs,
  • daje naturalny efekt, utrzymujący się od 6 do 8 tygodni,
  • zabieg trwa znacznie krócej w porównaniu do przedłużania rzęs,
  • gwarantuje brak widocznego wypadania i ubytku w rzęsach!

CO WYBRAĆ? 

A czy w ogóle musisz wybierać? W Bodybar oprócz hybrydy na paznokcie oferujemy hybrydę w postaci połączenia liftingu i laminacji rzęs w konkurencyjnych cenach zaczynających się już od 149 zł z Kartą Stałego Klienta Bodybar! Zależy nam, aby Klientki, decydujące się na lifting rzęs w mieście Warszawa, skorzystały z maksymalnego odżywienia i wzmocnienia swoich naturalnych włosków. 
Nie czekaj – zapisz się już dziś na lifting i laminację rzęs!
 

autor: Magdalena Kołodziejczyk