Lifting i laminowanie rzęs - odśwież spojrzenie na wiosnę!

lifting rzęs


Choć dopiero rozpoczyna się marzec, wiele osób już czuje wiosnę. Nic dziwnego, pogoda prezentuje nam iście wiosenne oblicze. To moment, kiedy nie tylko przyroda budzi się do życia. Również my podejmujemy działania, by pokazać światu odświeżone, wiosenne i pełne energii oblicze. Jednym z zabiegów, które błyskawicznie poprawiają ogólny wygląd, jest lifting i laminowanie rzęs. Co powinnaś wiedzieć przed poddaniem się tej metodzie? Sprawdź, jak wygląda lifting i laminowanie rzęs!

Laminowanie rzęs jako alternatywa dla ich przedłużania?

Moda na naturalność sprawia, że coraz mniej osób decyduje się na permanentne przedłużanie rzęs, nawet metodą 1:1. Alternatywą dla tego zabiegu może być właśnie laminowanie rzęs, które polega na odżywieniu włosków, dzięki czemu wyglądają one pięknie i naturalnie. Często zabiegowi towarzyszy również przyciemnianie, co sprawia, że spojrzenie staje się wyraźniejsze, a równocześnie rzęsy nie wymagają dodatkowego używania mascary. 

Zalety laminowania rzęs

Oprócz oczywistej korzyści, jaką jest znacznie lepszy wygląd rzęs i podkreślenie spojrzenia, laminowanie rzęs ma również inne zalety. Należą do nich m.in.:

  • poprawienie kondycji włosków, 
  • natychmiastowy efekt, 
  • odżywienie i uniesienie rzęs, 
  • ogólna dostępność zabiegu, 
  • atrakcyjna cena w porównaniu z objętościowymi metodami zagęszczania i przedłużania rzęs, 
  • znacznie krótszy czas trwania zabiegu.

Przebieg zabiegu laminowania rzęs

Laminowanie rzęs trwa znacznie krócej niż ich permanentne przedłużanie. W przypadku zagęszczania metodami objętościowymi zabieg trwa nawet ponad 3 godziny. Na laminowanie rzęs wystarczy zaś poświęcić około 60 minut. Dodatkowo jest to zabieg przyjemny - w czasie jego trwania możemy się zrelaksować, a nawet zasnąć.
Pierwszym etapem laminowania rzęs jest oczyszczenie i odtłuszczenie rzęs oraz okolic oczu. Następnie niezbędne jest zabezpieczenie dolnych włosków przed sklejeniem z górnymi. Odpowiednio umieszczone płatki pozwalają również na zabezpieczenie oczu przed dostaniem się do nich produktów, wykorzystywanych podczas laminowania rzęs. 
Kolejną kwestią jest nakręcenie włosków na silikonowy wałeczek, nałożony na górną powiekę. Na tak przygotowane rzęsy nakładane są preparaty odżywcze, które regenerują włoski oraz nieco je przyciemniają. 
Po wyschnięciu możliwa jest aplikacja henny, która dodatkowo pogłębi kolor naturalnych rzęs. Nie jest to etap obowiązkowy, jednak wiele pań decyduje się na takie rozwiązanie. 
Na koniec na rzęsy nakładana jest keratyna, która utrwala efekty zabiegu.
Rezultat laminowania rzęs utrzymuje się przez 6-8 tygodni. Zaleca się powtarzanie zabiegu co około 2 miesiące. 

Laminowanie rzęs w Bodybar

W Bodybar masz możliwość skorzystania zarówno z laminowania rzęs, jak i ich liftingu, henny oraz botoxu. Dodatkowo warto też zainteresować się laminowaniem brwi, które znacznie poprawia ich wygląd, a przez to sprawia, że cała twarz nabiera odpowiednich 
rysów. W naszej ofercie odnajdziesz połączenie wyżej wymienionych zabiegów w cenie od 149 zł do 199 zł. Wszystko zależy od zakresu prac. Co ważne, Klientki, posiadające kartę Bodybar, zawsze mogą liczyć na promocyjne ceny. Zabieg laminowania brwi wykonujemy jako dodatek do innych zabiegów, a jego cena wynosi 50-60 zł w zależności od posiadania karty stałego klienta.

Jeśli więc chcesz, aby Twoje spojrzenie stało się wyraziste, a równocześnie nie do końca odpowiada Ci efekt, jaki daje przedłużanie, umów się na laminowanie rzęs połączone z liftingiem i henną. Czekamy na Ciebie w Bodybar!