Na lato zapewnij sobie gładką skórę dzięki depilacji laserowej w Warszawie

depilacja laserowa

Włosy na ciele towarzyszą nam od setek lat. Znacznie więcej posiadają ich mężczyźni niż kobiety ze względu na testosteron, wytwarzany przez męski organizm. Włosy na ciele dawniej pełniły funkcje ochronne, dzisiaj najchętniej większość pozbyłaby się ich raz na zawsze. U kobiet najbujniejsze owłosienie pojawia się pod pachami oraz w okolicach intymnych. To z tych części ciała kobiety najczęściej decydują się usuwać owłosienie. Coraz popularniejsze staje się laserowe usuwanie włosów.


Czym jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to trwałe usuwanie włosów z ciała. Jest skuteczniejszą metodą od depilacji woskowej, depilatorem czy zwykłą maszynką. Przede wszystkim, żadna z wymienionych metod nie usuwa włosów na stałe. Włoski odrastają, a zabiegi muszą być często powtarzane. Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się owłosienia na długie lata. Pracując na renomowanym sprzęcie jakim jest laser Light Sheer, zapewniamy bezpieczny, szybki i skuteczny zabieg. Przede wszystkim laser Light Sheer wyróżnia się certyfikatem FDA, który zapewnia, że po skończonej serii zabiegów (od 4-6 ) owłosienie zmniejsza się aż o 98% oraz pozwala pozbyć się włosków jasnych. Ciepło lasera powoduje zniszczenie włosków razem z komórkami macierzystymi, dzięki czemu włoski nie mają szansy odrosnąć ponownie.

Depilację laserową należy wykonywać w fazie wzrostu włosa (ANAGEN). W tej fazie mieszek włosowy niszczony i spalony jest wraz z łodygą, a następnie po prostu się wykrusza i wypada. Wykonując depilację laserową w fazie anagenu, możemy mieć pewność, że włoski już nie odrosną. 

Przygotuj się do depilacji laserowej

Pamiętaj, że depilację laserową najlepiej wykonywać w okresie jesienno-zimowym. Wtedy nasza skóra nie jest narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Depilację bikini i pach można wykonywać całorocznie, ale miejsca widoczne takie jak nogi, ręce i twarz wykonuj zawsze w okresie jesienno-zimowym.

  • Skóra do depilacji nie może być opalona czy to naturalnie, czy na solarium, a nawet za pomocą samoopalacza. Zrezygnuj z opalania na minimum 4 tygodnie przez depilacją. 
  • Jeśli na co dzień depilujesz się depilatorem lub wykonujesz depilację woskową, odczekaj 4- 8 tygodni zanim wybierzesz się na laser.
  • Gdy na Twoim ciele pojawiły się infekcje czy zakażenia, zrezygnuj z zabiegu do czasu całkowitego wyleczenia. 
  • Nie wykonuj peelingów tydzień przed depilacją.
  • WAŻNE! Dzień przed depilacja laserową pozbądź się włosków z miejsc depilowanych za pomocą maszynki do golenia.

Decydując się na zabieg depilacji laserowej. musisz zadbać zarówno o porządne przygotowanie, jak i o odpowiednie zachowanie i pielęgnację po depilacji. 

  • Zrezygnuj z opalania - na słońcu, w solarium, a także z używania samoopalacza przez najbliższe 2-3 tygodnie. 
  • Na basen i saunę możesz się wybrać dopiero po 2/3 dniach od depilacji. 
  • Stosuj kremy anty - UVA oraz B z filtrem 50. 

Warszawa jest miastem, w którym jest szeroki wybór salonów kosmetycznych, proponujących zabiegi depilacji laserowej. Nim jednak się na taki zdecydujesz, pamiętaj, by poznać miejsce, sprzęt, a przede wszystkim kwalifikacje, osób wykonujących zabieg. W Bodybar pracujemy na certyfikowanym sprzęcie najwyższej jakości (laser Light Sheer), a zabieg wykonują profesjonalistki, do których klienci zawsze wracają zadowoleni. Stawiamy na jakość i skuteczność. O tym, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie można przeczytać na Booksy, gdzie klienci dzielą się swoimi opiniami. 

Czy depilacja laserowa jest droga?

Ceny depilacji laserowej zależą przede wszystkim od depilowanej partii. Należy pamiętać, że jeden zabieg nie przyniesie rezultatu, a depilację powinno się powtórzyć 4-6 razy w 4 tygodniowych odstępach, aby pozbyć się owłosienia długotrwale. Dlatego u nas przygotowaliśmy pakiety 4 powtórzeń w bardzo dobrych cenach. Najczęściej depilowane miejsca to bikini i pachy. Decydując się u nas na depilację laserową pach w 4 powtórzeniach, zapłaci się tylko 600 zł. Jest to dużo korzystniejsza oferta niż kupowanie zabiegów oddzielnie. Szczegółowy ceny znajdziesz w naszym cenniku, na Booksy oraz bezpośrednio w salonie. 


Pamiętaj, że depilacja laserowa to ma być Twój świadomy wybór. 
My zapewniamy bezpieczeństwo, skuteczność i wspaniałą atmosferę.

 

autor: Natalia Rybarz, Bodybar