Wiosenne trendy w stylizacji paznokci 2018

Po zimie, kiedy na paznokciach królują ciemne, mało zauważalne kolory, wreszcie nadchodzi wiosna. To czas, kiedy słońce przebłyskuje zza chmur, drzewa zakwitają na warszawskim Mokotowie,  a paznokcie wychodzą na pierwszy plan. Co roku pojawiają się nowe trendy, które w danym sezonie będą przeważały na naszych paznokciach.

Więc na co powinnyśmy decydować się w czasie wiosny 2018?  Postawimy zarówno na naturalne odcienie, jak i szalone kolory (na które stawiają projektanci), efekt lustra i spektakularne wzory. W Bodybar na warszawskim Mokotowie, paznokcie naszych Klientek będą na pewno stylizowane według najnowszych trendów.

Paznokcie 2018 - malarskie esy-floresy

Tegorocznej wiosny malowane geometryczne wzory i bogate zdobienia będą królowały na paznokciach. Marmurkowe zygzaki, azteckie ornamenty, rozlane akwarele - to wzory, które najczęściej będziemy widzieć w tym sezonie. Nie możemy również zapomnieć o falach, które przeważały na paznokciach modelek z pokazu House of Holland. 

paznokcie mokotów

Kolor roku 2018

Była to bardzo długo wyczekiwana wiadomość przez projektantów, jak i świat manicure. Kolorem roku 2018 został okrzyknięty fiolet, a konkretniej Ultra Violet. Kolor ten ma symbolizować  innowacyjność i kreatywność. Już dziś w stylizacjach paznokci na Mokotowie, zauważyć można ten trend. Coraz częściej kobiety, dla których jedynym akceptowalnym kolorem na paznokciach jest czerwień, decydują się właśnie na tegoroczny trend wiosenny, jakim jest fiolet. 

paznokcie mokotów

Nie na fiolecie kończą się trendy wiosna 2018

Fiolet to must have. A co dalej podczas wiosny 2018? Nie możemy również zapomnieć o odcieniach karminu, błękitu i oranżu, które powinny zagościć na naszych paznokciach. To właśnie te kolory w jaskrawych, a nawet neonowych odcieniach będą także trendem wiosny 2018. Są to odcienie, które można było zobaczyć na paznokciach modelek m.in. podczas pokazów Giorgio Armani.

paznokcie mokotów

Naturalne paznokcie

Naturalne paznokcie to coś, co właściwie nie jest nowością. Jednak warto zaznaczyć, że podczas tego sezonu wiosna 2018 one również będą świadczyły o dobrym guście i byciu „na czasie”. Biel, odcienie nude, pudroworóżowe kolory, subtelny dodatek złota, krótka długość to to, co bardzo często wybierają na swoje paznokcie kobiety na Mokotowie, dla których liczy się naturalność. Taki trend zaprezentowały modelki na pokazie Caroliny Herrery oraz Dereka Lama. 

paznokcie mokotów


Efekt lustra i nieśmiertelne pastele – trend wiosna 2018

Efekt lustra oraz wszystkie odcienie pasteli to od dawna mocny trend na paznokciach. Pewnie dla wielu to bardzo dobra wiadomość. Zostaną one z nami również w sezonie wiosny 2018. Jednak odchodzi się od łączenia efektu lustra z kolorami. Warto postawić na pełną stylizację wykonaną właśnie z jego użyciem. 

 

autor: Karolina Kaczmarczyk