Bezbolesna depilacja woskiem? To możliwe!

depilacja woskiem


Depilacja woskiem to bardzo skuteczny sposób na pozbycie się nadmiernego owłosienia. Niestety uchodzi ona za bolesną metodę usuwania włosków, co nie do końca jest zgodne z rzeczywistością. Wystarczy wosk odpowiedniej jakości i doświadczony specjalista, by zniwelować ból, towarzyszący depilacji woskiem. Zobacz, jak robimy to w Bodybar!


Depilacja woskiem Lycon


Do depilacji w naszym salonie używamy najwyższej jakości wosku Lycon. To produkt australijski, wykorzystywany od ponad 40 lat! Nie bez powodu sięgnęliśmy właśnie po ten kosmetyk. Woski Lycon stały się liderem na rynku i korzystają z nich nawet najbardziej ekskluzywne salony kosmetyczne oraz SPA. 
Depilacja woskiem Lycon to przyjemny zabieg, dzięki któremu osiągniesz idealnie gładką skórę bez podrażnień. Może być on używany do usuwania owłosienia z tak delikatnych miejsc jak pachy, twarz czy bikini. Podczas produkcji wosków Lycon wykorzystywane są naturalne żywice oraz wosk pszczeli, dlatego doskonale sprawdzają się nawet przy wrażliwej skórze. Cenimy go za niską temperaturę topnienia, elastyczność i wyjątkową delikatność. Woski Lycon świetnie nadają się do depilacji nawet najkrótszych włosków - już od 1 mm. Wypróbuj działanie tych wyjątkowych produktów na własnej skórze. 


Jaką depilację woskiem wybrać?


Być może zauważyłeś już, że depilacja woskiem może się od siebie różnić. W niektórych przypadkach wykorzystywane są specjalne paski, dzięki którym szybko i skutecznie usuwa się zbędne owłosienie. Innym razem kosmetolog nie używa wspomnianych pasków, choć również wosk nakłada na skórę. Który rodzaj depilacji sprawdzi się w Twoim przypadku?


Depilacja woskiem HOTWAX


Depilacja woskiem HOTWAX opiera się na wykorzystaniu wosków twardych. Doskonale sprawdza się w przypadku usuwania owłosienia z delikatnych partii ciała, jak choćby pachy, twarz czy bikini. To niezwykle precyzyjna metoda, dlatego doceniają ją zarówno kosmetolodzy, jak i klienci. Ten rodzaj depilacji woskiem nie wymaga użycia dodatkowych pasków. Wosk może być kilkukrotnie nakładany na to samo miejsce bez obaw o podrażnienia. Metoda ta osłabia cebulki włosów i sprawia, że przy każdej kolejnej depilacji jest ich mniej. Dobrze przeprowadzona depilacja woskiem HOTWAX jest niemal bezbolesna. 


Standardowa depilacja woskiem STRIP WAX


Depilacja woskiem STRIP WAX idealnie sprawdza się w przypadku usuwania nadmiernego owłosienia z większych obszarów, np. nóg, pleców czy rąk. Najlepiej sprawdza się na włoskach nie krótszych niż 2 mm. Do tego rodzaju depilacji wykorzystywane są woski miękkie oraz dodatkowe paski, które ułatwiają wykonywanie zabiegu. 


Depilacja woskiem - cena


Cena depilacji woskiem w Bodybar zależy przede wszystkim od obszaru, który chcesz poddać zabiegowi. Największą popularnością cieszy się oczywiście usuwanie owłosienia z całych nóg lub łydek. Koszt tego zabiegu waha się w granicach 59-149 zł. W naszym salonie możesz poddać się depilacji również innych części ciała. Usuwanie owłosienia z okolic bikini to kot ok. 120 zł w zależności od zakresu zabiegu. Więcej informacji na temat cen depilacji woskiem odnajdziesz tutaj. 


Jeśli zastanawiasz się nad depilacją woskiem, nie zwlekaj. Zapisz się na zabieg już dziś i ciesz się gładką skórą przez długie tygodnie. Wypróbuj naszą bezbolesną metodę usuwania owłosienia. Czekam właśnie na Ciebie.