hybrydowa stylizacja paznokci

Hybrydowa stylizacja paznokci Twoją stałą wizytówką

Stylizacja hybrydowa to jedna z najpopularniejszych metod stylizacji i pielęgnacji dłoni oraz stóp. Nic dziwnego, że kobiety są nią zachwycone. Jest trwalsza, nie trzeba czekać aż lakier wyschnie i nie odpryskuje. Jeśli choć raz narzekałaś na standardowy lakier, który krótko utrzymywał się na Twoich paznokciach i pragniesz czegoś na dłużej to manicure i pedicure hybrydowy są dla Ciebie!

Manicure hybrydowy

Zadbane dłonie i paznokcie to główny atut każdej kobiety. Dlatego większość kobiet robi wszystko, by jak najlepiej zadbać o ich kondycję. Sposobów na pielęgnację dłoni jest bardzo dużo, w zależności od oczekiwań. Najchętniej wybieranym jest manicure hybrydowy, który sprawia, że efekt pięknych paznokci utrzymuje się znacznie dłużej. Dlaczego? W przeciwieństwie do standardowego manikiuru w stylizacji hybrydowej używa się lakierów światłoutwardzalnych, które wytrzymują na paznokciach nawet do 3 tygodni. Dzięki utwardzeniu paznokci za pomocą bazy oraz topu są one twardsze i mocniejsze, przez co rzadziej ulegają złamaniom czy odpryskiwaniu lakieru. Manicure hybrydowy może przyjąć wiele form – od najdelikatniejszych frenchów i nudziaków, aż po szalone kolory i wzorki. 

Pedicure hybrydowy

Stopy, mimo że przez większość czasu są zakrywane obuwiem, to jednak ich pielęgnacja jest bardzo ważna. A kiedy przychodzi okres wiosenny, stylizacja paznokci u stóp staje się dla wielu kobiet priorytetem. Stopy każdego dnia narażane są na ogromny wysiłek, dźwigając cały nasz ciężar. Do tego zakryte w obuwiu nie mają dostępu do powietrza. Aby uniknąć nieprzyjemności związanych z naszymi stopami, warto pamiętać o pedikiurze o każdej porze roku. Do każdego rodzaju stóp dobierana jest odpowiednia pielęgnacja. Ważne są nie tylko pięty i pozbycie się zrogowaciałego naskórka, ale także paznokcie, które w okresie letnim są naszą wizytówką. Decydując się na malowanie paznokci u stóp warto wybrać metodę hybrydową, ze względu na to, że utrzymuje się ona znacznie dłużej, szczególnie na stopach, na których paznokcie rosną wolniej. Zwykły lakier na stopach może bardzo szybko samoistnie się zmyć poprzez kąpiele czy to w basenie, morzu, jeziorze, czy pod prysznicem. Dodatkowo paznokcie latem narażone są na działanie czynników zewnętrznych takich jak np. piasek, który może sprawić, że lakier się odpryśnie.

Długotrwałe działanie hybrydy

Zdumiewające efekty hybrydy cieszą kobiety z całego świata. W naszym studio Bodybar w Warszawie manicure hybrydowy jest najczęściej wybieraną stylizacją paznokci przez kobiety. Gdy jednak zaczyna się pojawiać słońce, pedicure hybrydowy zajmuje podium razem z manikiurem. Nasz salon i nasze specjalistki sprawią, że Twoje dłonie i stopy zawsze będą wyglądać zjawiskowo. Bodybar to miejsce w sercu Mokotowa, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierając manicure hybrydowy w Bodybarze na warszawskim Mokotowie, wybierasz jakość, precyzję i niezapomnianą atmosferę. 

Natalia Rybarz z Bodybar

Przeczytaj także: