trening EMS

Noworoczna forma z Bodybarem?

Okres świąteczny to ten czas, kiedy każdy boi się o dodatkowe kilogramy po spożyciu świątecznych potraw. Warto jednak wykorzystać ten okres na budowanie wyjątkowej, magicznej atmosfery, a nie zamartwianie się dodatkowymi centymetrami w brzuchu czy talii. Wszystko przecież można szybko spalić. Najlepsze i najszybsze efekty odchudzające oraz modelujące sylwetkę uzyskasz podczas treningów EMS z trenerem personalnym! Sprawdź, jak wygląda trening EMS w Bodybar.

Czym jest EMS?

Czym jest trening EMS? To trening, dzięki któremu spalisz aż do 1000 kcal zaledwie w 30 minut! Czym się wyróżnia taki trening? Wykonujemy go z wykorzystaniem specjalnego stroju, który wywołuje intensywne skurcze tkanek. Dzieje się tak z uwagi na impulsy elektryczne. Strój do treningu EMS wyposażony jest w specjalne elektrody, przez które przesyłany jest prąd. Elektrostymulacja znana jest już od wieków. Wykorzystuje się ją zarówno w fizjoterapii, medycynie, jak i sporcie. Cały trening odbywa się pod okiem czujnego i doświadczonego trenera.

Trening EMS, czyli smukła sylwetka prosto na Nowy Rok

Nowy rok to dobry moment na podjęcie decyzji o zrzuceniu zbędnych kilogramów. Treningi EMS zapewniają szybkie efekty. Wystarczą 2 treningi w tygodniu po 30 minut, abyś mogła czuć się sprawniejsza fizycznie. Po 4 treningach zobaczysz już różnicę zarówno w swoim wyglądzie, jak i sprawności oraz samopoczuciu. Efekty te wynikają z dużej intensywności pełnego treningu całego ciała czyli tzw. FBW ( Full Body Workout). Ćwiczenia nie są skomplikowane, dlatego osoby początkujące zawsze dadzą sobie radę, a elektrostymulacja im pomoże, ponieważ zmusi ich mięśnie do pracy, bez nadmiernego wysiłku siłowego. 

To będzie Twój rok zmian

Wśród noworocznych postanowień najczęściej pada hasło: ZACZNĘ ĆWICZYĆ. Wtedy siłownie oraz inne studia sportu błyskawicznie się zapełniają. Ty też możesz zmienić siebie i wejść w nowy rok z motywacją do treningów. Sama zobaczysz swoje efekty przed i po, a wtedy będziesz chciała jeszcze więcej. Tym bardziej, że treningi EMS są krótkie, przez co nie musisz tracić kilku godzin podczas treningu na siłowni, a uzyskać jeszcze lepsze efekty. 

Pamiętaj, że wybierając treningi EMS, otrzymujesz indywidualne, 30 minutowe ćwiczenia z trenerem i dobranym dla Ciebie planem treningowym. W naszym salonie za karnet 4 treningów w miesiącu zapłacisz 549 zł, za 8 treningów – 999 zł, ale zawsze możesz opcje 2 miesięczną w cenie 1319zl za 12 treningów oraz 1599 zł za 16 treningów. Jeśli wygodniejsza jest dla ciebie opcja ćwiczenia z drugą osobą, możesz zdecydować się na trening w parze, a jego cena jest jeszcze bardziej atrakcyjna.
Zmień swoje życie i już dzisiaj zacznij treningi w naszym studio. 

Zobacz także:

Jak przygotować się do treningu EMS?

Trening EMS na zdrowy kręgosłup!

Trening EMS na płaski brzuch
 

?ćwiczenia>