Depilacja bikini: french, klasyczna, brazylijska – jaką wybrać?

depilacja bikini french

Depilacja okolic intymnych jest w ostatnich latach coraz bardziej popularna. Wynika to nie tylko ze względów estetycznych i higienicznych, ale również z wygody. Kiedyś kobiety decydowały się na pozbycie niechcianego owłosienia za pomocą maszynki do golenia. Dzisiaj coraz częściej decydują się na depilację okolic intymnych woskiem, ale także laserowe usuwanie owłosienia.
Od dłuższego czasu obserwujemy również trend na stylizowanie owłosienia okolic intymnych. I tak do wyboru mamy różne rodzaje depilacji intymnej: depilacja bikini klasyczna, depilacja bikini french, depilacja bikini brazylian.
Kobiety, które dopiero zaczynają swoją przygodę z profesjonalną depilacją okolic intymnych, mogą zastanawiać się, na czym polegają poszczególne typy depilacji oraz który wybrać dla siebie.

Rodzaje depilacji bikini: french, klasyczne, brazylisjkie

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, rozróżniamy 3 typy depilacji bikini. Poniżej postaramy się pokrótce napisać, na czym polega każdy rodzaj.

DEPILACJA BIKINI KLASYCZNA. Ten rodzaj depilacji rekomendowany jest dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z depilacją woskiem okolic intymnych. Polega ona na usunięciu owłosienia z pachwin i podbrzusza. Jednym słowem, kobiety, chcące pozbyć się włosków, które wystają po założeniu majtek w typie figi, powinny wybrać ten rodzaj depilacji. Osoby początkujące, decydujące się na ten rodzaj depilacji bikini, mogą zweryfikować swój próg bólu w stosunkowo mało inwazyjny sposób.

DEPILACJA BIKINI FRECH.  Ten rodzaj depilacji również posiada swoje zwolenniczki, choć statystycznie, najwięcej kobiet wybiera brazylijską depilację bikini. Depilacja bikini french polega na nieco głębszym usunięciu włosków, ale owłosienie pozostaje najczęściej w formie paska na wzgórku łonowym oraz wargach sromowych od wewnątrz.  Depilacja bikini french jest zdecydowanie dla kobiet, które czują dyskomfort i wstydzą się tak głębokiej depilacji, jaką jest brazylian.

DEPILACJA BIKINI BRAZYLIJSKA. Najczęściej wybierany rodzaj depilacji intymnej. Istna królowa wśród depilacji bikini. Gdy wybierzesz ten rodzaj depilacji, możesz spodziewać się, że wyjdziesz od nas zupełnie bez włosków. W depilacji brazylijskiej depilowane są pachwiny, cały wzgórek łonowy, wargi sromowe oraz szpara pośladkowa.

W Bodybar wykonujemy wszystkie rodzaje depilacji intymnej kobiet, a nasze kosmetyczki przeszły profesjonalne szkolenia (trójstopniowe szkolenia Lycon). Pracujemy na najwyższej jakości wosku australijskiej marki Lycon. Wosk tej marki charakteryzuje się niezwykłą delikatnością i skutecznością. Do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry.  Zapraszamy na depilacje całego ciała woskiem do Bodybar!