Męska depilacja okolic intymnych

męska depilacja okolic intymnych

Mężczyźni, podobnie jak kobiety, dostrzegli ogromny potencjał w depilacji okolic intymnych. Coraz częściej decydują się na ten zabieg nie tylko z powodów estetycznych, lecz także higienicznych. Komfort, jaki daje męska depilacja, sprawia, że niemal każdy, kto choć raz poddał się tej metodzie, wybiera ją ponownie. Poznaj przebieg zabiegu męskiej depilacji intymnej oraz jej koszty w salonie urody na Mokotowie – sprawdź nasze nowości!

Męska depilacja woskiem

W Bodybar usuwamy nadmierne owłosienie przy pomocy specjalnie dobranych wosków. Co ważne, robimy wszystko, by podczas zabiegu Klient czuł się jak najbardziej komfortowo. Charakteryzuje nas profesjonalne podejście oraz doskonałe przygotowanie do depilacji woskiem. Zawsze pracujemy na produktach najwyższej jakości, dlatego do męskiej depilacji intymnej wybraliśmy sprawdzony wosk HOT WAX australijskiej marki Lycon. Jest on przeznaczony właśnie do usuwania nadmiernego owłosienia z wrażliwej skóry delikatnych okolic. Wosk HOT WAX należy do wosków twardych, a jego użycie nie wymaga pasków do depilacji. Dodatkowo pozwala na wielokrotne kładzenie wosku w jedno miejsce, co gwarantuje idealnie gładką skórę. Włoski, odrastające po każdym zabiegu są coraz słabsze i jest ich znacznie mniej, co oznacza, że każda kolejna depilacja będzie mniej bolesna. Depilacja woskiem jest niezwykle skuteczna, a efekt utrzymuje się przez kilka tygodni. Wypróbuj zabieg na własnej skórze!

Męska depilacja okolic intymnych – przebieg zabiegu

Depilacja woskiem trwa zwykle około 60 minut. Przed rozpoczęciem procedury kosmetyczka przeprowadza wywiad z Klientem, aby ustalić, czy istnieją ewentualne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. Depilacji nie można wykonać, jeśli: 

  • cierpisz na cukrzycę, 
  • borykasz się z egzemą, 
  • przyjmujesz niektóre leki, 
  • posiadasz rany bądź świeże blizny. 

Kolejnym krokiem jest przygotowanie do zabiegu. Zostaniesz poproszony o przebranie się i skorzystanie z jednorazowej bielizny, którą otrzymasz. Później rozpoczyna się właściwa procedura. Kosmetyczka dezynfekuje skórę, a także przycina trymerem zbyt długie włoski, o ile jest to konieczne. Następnie na wskazaną okolicę nakładany jest olejek, który zabezpiecza naskórek oraz redukuje ewentualny ból w trakcie depilacji. Kolejny etap to nakładanie wosku na fragmenty skóry i usuwanie nadmiernego owłosienia. Na koniec skóra jest ponownie dezynfekowana i zabezpieczana łagodzącym balsamem. 

Męska depilacja okolic intymnych – ile to kosztuje?


meska depilacja intymna

Męska depilacja intymna, czyli tzw. Boyzylian to koszt około 280 zł, jeśli posiadasz kartę Bodybar. W tej cenie możesz spodziewać się kompleksowej, profesjonalnej usługi i zyskasz idealnie gładką skórę na długie tygodnie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat depilacji woskiem w Bodybar i w szczególności na temat depilacji męskiej kliknij tutaj.

Już dziś umów się na wizytę w Bodybar! Ciesz się komfortem, jaki daje męska depilacja intymna. 

Czekamy na Twój telefon!